Certyfikaty

Technologię produkcji firmy Dr Nona International Ltd. opracował zespół naukowców izraelskiej Kliniki LENOM, pod kierownictwem doktora nauk medycznych Nony Kuchiny. Na rynku produkty firmy pojawiły się po raz pierwszy w 1994 roku. Od tej chwili liczba osób korzystających i zadowolonych z produktu stale rośnie. Potwierdzeniem atrakcyjności i użyteczności preparatów Dr Nona jest ich szybko rosnąca sprzedaż.

Od 1997 roku firma Dr Nona prowadzi zaawansowane badania nad nowymi produktami, opierając się na badaniach i współpracując z wieloma instytucjami naukowo-badawczymi na Świecie. Kliniczną skuteczność produktów Dr Nona zbadało 14 uczelni medycznych i Ministerstwa Zdrowia Izraela, USA, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski. Wyniki owych badań potwierdziły pozytywny wpływ preparatów na cały organizm, na przemianę materii oraz w leczeniu cukrzycy. Produkty okazały się również skuteczne w leczeniu chorób skórnych, układu krwionośnego, pokarmowego, kostnego a także nerwowego i układu ruchu.

Suplementy diety Firmy Dr Nona International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają także zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), które są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny (PZH) – w przypadku kosmetyków. W związku z powyższym spełniają wszelkie wymogi stawiane na rynku polskim.