Poradnik

Wody Morza Martwego są nadzwyczaj bogate we wszystkie niezbędne ludziom mikroelementy. Obecnie w dobie żywności wysoko przetworzonej, zanieczyszczonej różnymi chemicznymi dodatkami, u większości ludzi obserwuje się brak takich czy innych mikroelementów.  Ich deficyt pomagają usunąć kremy, maści inne preparaty z pokładów Morza Martwego, które hamują  procesy zapalne w mięśniach i stawach. Przyspieszają gojenie się ran i owrzodzeń, wzmagają mechanizmy obronne skóry chroniąc ją przed starzeniem, pobudzają mechanizmy samoregeneracji i odporności organizmu.

Non stop prowadzone są badania kliniczne, które często są przedmiotem Międzynarodowych Konferencji Naukowych. Leczenie w Klinice Lenom w Izraelu składa się ze wzajemnie uzupełniającej się serii zabiegów ukierunkowanych na usunięcie objawów cierpienia, zapobieganiu powikłaniom i zastosowaniu terapii wzmacniającej. Zakłada się, ze przenikanie substancji zawartych w wodzie i osadach Morza Martwego hamuje rozrastanie się blaszek łuszczycowych.  Prawdopodobnie duzą rolę w tym procesie odgrywa wchłanianie związków bromu, których koncentracja w plaźmie krwi wzrasta dwu-, a nawet trzykrotnie.

Produkty Dr Nona stanowią połaczenie najnowszych osiągnięć wspólczesnej nauki oraz najlepszych tradycji medycyny klinicznej. Są w nich zawarte propozycje medycyny chińskiej i oparte na naukowych podstawach metody fitoterapii oraz odnowione  – tradycyjna aromaterapia i balneoterapia, a takze najnowsze osiągnięcia biotechnologii, inżynierii genetycznej oraz patenty nalezące wyłącznie do firmy Dr Nona International.

Produkty firmy pozwalają na zabiegi balneologiczne w zwykłych domowych warunkach. Na podstawie badań klinicznych Dr Nona opracowała terapie, które można stosować w warunkach domowych.
Poniżej przedstawiamy przykładowe programy opracowane przez Dr Nonę.