Mega Promocja! Mikołajki z Dr Noną

Przed nami Mikołajki. Z tej okazji przygotowaliśmy wspaniałą Mikołajkową promocję. Zrób sobie prezent lub obdaruj go nim kogoś bliskiego. Nie możesz tego przegapić! Sprawdź teraz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Skorzystaj już dziś z wyjątkowej mikołajkowej promocji. Zrób zakupy w naszym sklepie za minimum 120 punktów i odbierz krem na noc za symboliczną złotówkę.

 

 

Ten wspaniały krem na noc działa w trakcie snu, kiedy cały organizm odpoczywa. Wspaniale odżywia skórę, odtwarza jej bilans kwasowo-zasadowy naruszony w ciągu aktywnego dnia. Stymuluje procesy przemiany we wszystkich warstwach skóry, dzięki systemowi autoprzemiany we wszystkich warstwach skóry. Oddziałuje łagodząco na przebieg niespokojnego snu.

Reguluje fazę snu REM. Wspaniale nadaje się do pielęgnacji cery suchej i tracącej jędrność, elastyczność. Krem odżywczy na noc dostarcza potrzebne, zgodne z daną grupą krwi składniki (grupa krwi 0 – wyciąg z alg morskich, olejek z orzecha włoskiego, grupa krwi A – ekstrakt z jagody, ekstrakt z ostropestu, grupa krwi B – gingko biloba, ekstrakt z pomidorów, grupa krwi AB – olejek migdałowy, olejek z dzikiej róży).

 

Jeżeli jeszcze nie próbowałaś tego magicznego produktu tylko teraz masz niepowtarzalną okazję wypróbować go za symboliczną złotówkę – aż o 189zł mniej! Spiesz się promocja trwa do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 

Życzymy bezcennych uśmiechów na twarzach obdarowywanych osób.