Wysyłka w 24h
30 zł na pierwszy zakup
Kup taniej!
0 komentarzy

Zawód fryzjera – dołącz do nas i pracuj na kosmetykach najwyższej jakości!

Piękne włosy to dla kobiet niezwykle istotny składnik wyglądu. Dodają seksapilu, pewności siebie i poprawiają samopoczucie. Ludzie oddajac sie w rece specjalistów od upiększania chcą mieć pewność, że efekt bedzie oszalamiajacy. Jeśli zależy Ci na zadowleniu swoich klientów, dołącz do nas i pracuj na naturalnych kosmetykach, najwyższej jakości.

źródło zdj.:  hhaircouncil.org.html

Fryzjer powinien nie tylko sprawnie posługiwać się sprzętem do strzyżenia i modelowania fryzur. Jego praca wymaga też profesjonalnej wiedzy na temat kondycji włosów, znajomości profesjonalnych produktów i umiejętności ich wyboru. Istotną sprawą jest więc korzystanie z kosmetyków najwyższej jakości. dużej wyobraźni i kreatywności, dzięki którym bez problemu wyobrazi sobie konkretną fryzurę i od razu sprawdzi czy pasować będzie ona do klienta. Dobry fryzjer jest też po części psychologiem i stylistą. Jego praca wymaga umiejętności słuchania i doradzania.

Jeśli i Ty jesteś fryzjerem, pamiętaj, że dzięki odpowiednim środkom możesz z jeszcze lepszym efektem upiększyć ludzi. Używając naturalnych kosmetyków wytwarzanych na bazie minerałów znad Morza Martwego sprawisz, że regeneracja zniszczonych przez suszarki, chemię i inne specyfiki będzie przebiegać lepiej. Dołącz do grona konsultantów firmy Dr Nona, a przekonasz się, że nasze kosmetyki działają cuda. Wystarczy, że podpiszesz z nami Umowę o Współpracy i możesz zacząć działać. Sprzedając nasze kosmetyki innym znajomym (np. z branży lub klientkom) niejednokrotnie wyświadczasz im przysługę i możesz pomóc. A jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia, czemu nie spróbować dodatkowego źródła zarobku? Nic nie ryzykujesz.


A więc jakie masz korzyści z pracy dla Dr Nona?

  • Działanie 2 w 1 – pracujesz jako fryzjer i możesz być równocześnie konsultantem Dr Nona. Jedno nie wyklucza drugiego.
  • Unikalna i łatwa forma sprzedaży – pracę możesz wykonywać podczas swoich godzin pracy.
  • Potencjalnym odbiorcą może być każdy – wystarczy, że go poinformujesz o produktach Dr Nona.
  • Nieregularny czas pracy – kiedy chcesz i kiedy możesz.
  • Dostęp do wyjątkowego produktu – Dr Nona to jedyna firma produkująca kosmetyki i suplementy diety na bazie minerałów Morza Martwego.
  • Wsparcie i profesjonalne szkolenia w różnych miejscach świata.
  • Wysokie i stabilne upusty – raz wypracowany upust jest do Ciebie przypisany.
  • Błyskawiczne wynagrodzenie – zarabiasz już w momencie zamówień.
  • Dziedziczny biznes – wszystko co wypracujesz możesz później przekazać swoim najbliższym.

Dołącz do nas, czekamy właśnie na Ciebie! Sprawdź to!

Udostepnij
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu wysyłki newslettera. Więcej informacji nt. danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

0