“Złote Krople” za 1 złoty – czyli lipcowa promocja

promocja, płyn do płukania jamy ustnej za złotówkęJeśli  zdrowy uśmiech, to tylko naturalnie! Odkryjcie z nami tajemnicę idealnej higieny jamy ustnej i świeżego oddechu – sięgnijcie po kultowy produkt – Płyn do płukania jamy ustnej – w rewelacyjnie niskiej, promocyjnej cenie! Zajrzyjcie do dalszej części wpisu, aby poznać szczegóły naszej oferty.

Zdrowe zęby, świeży oddech i piękny uśmiech – wszyscy wiemy doskonale, że na płaszczyźnie międzyludzkiej potrafią zdziałać prawdziwe cuda. To dziś z jednej strony konieczność, a z drugiej – niedoścignione marzenie wielu z nas – kawa, papierosy, alkohole, a nawet  - mogłoby się wydawać – niewinne owoce cytrusowe mogą skutecznie niweczyć nasze codzienne dążenia do idealnego uśmiechu. Jednak nie wszystko stracone! Z Płynem do płukania jamy ustnej Dr Nona to może się udać!

Czym wyróżnia się Płyn do płukania jamy ustnej?

płyn do płukania jamy ustnej dr nona promocja lipiec 2014

To naturalny, bogaty w ekstrakty roślinne i minerały Morza Martwego produkt stworzony do codziennej, delikatnej, ale jednocześnie niezwykle efektywnej higieny jamy ustnej. Ze względu na potwierdzone właściwości antybakteryjne, regenerujące i przeciwzapalne jest polecany także w przypadku wielu dolegliwości ze strony dziąseł i przyzębia – m.in. paradontozie, krwawieniu dziąseł i zapaleniu okostnej. Jest środkiem pomocnym w przypadku uciążliwej nadwrażliwości zębów, czy stanach zapalnych jamy ustnej, ale również może być z powodzeniem stosowany do płukania gardła przy przeziębieniach, grypie, czy innych chorobach dróg oddechowych.

Co muszę zrobić, aby skorzystać z promocji?

Tylko w lipcu, od 2 do 30 możesz ten wspaniały produkt kupić już za symboliczną złotówkę! To nie lada gratka – cena regularna Płynu do płukania jamy ustnej wynosi 122 złote, więc łatwo obliczycie, ile możecie zaoszczędzić :) Aby skorzystać z oferty promocyjnej wystarczy spełnić jeden warunek – odwiedzić nasz sklep i dokonać jednorazowego zakupu o równowartości minimum 160 punktów bonusowych. To wszystko!

Zapraszamy!

Jednocześnie przypominamy, że:

  • przy zakupie menadżerskim (min. 700 Pb) przysługują dwa produkty z oferty promocyjnej – każdy za 1 złoty;
  • przy zakupie dyrektorskim (min. 3000 Pb) przysługują cztery Płyny do płukania, każdy w cenie 1 złoty.

 

Dodaj komentarz