Kosmetyki Naturalne

Naturalne kosmetyki Dr Nona to seria produktów, które wykorzystują moc minerałów z Morza Martwego w połączeniu z olejkami eterycznymi najwyższej jakości, Archebakterią, i w najnowszych produktach także z Dunaliellą. Ich unikatowy skład gwarantuje szerokie spektrum działania, delikatnie oczyszczają i pielęgnują każdy rodzaj skóry. To naturalne kosmetyki, które pokochasz Ty i Twoja skóra.

Dowiedz się więcej...

Kosmetyki Dr Nona to krok do dobrze wypielęgnowanej oraz zadbanej skóry o świeżym i promiennym wyglądzie. Preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała spełniają jej trzy podstawowe etapy: oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie. Opóźniają procesy starzenia oraz doskonale regenerują zniszczony naskórek.

Dr Nona oferuje całą gamę kosmetyków pielęgnacyjnych: kremy do twarzy, żele, szampony, balsamy i masło Shea do ciała, maseczki, perfumy, dezodoranty, płyn do płukania jamy ustnej oraz sól z Morza Martwego do kąpieli i wielu innych zabiegów, wspomagających jędrność i blask skóry. Kosmetyki Dr Nona to również odpowiedź na problemy skórne takie jak: cellulit, rozstępy, sucha skóra, zmarszczki, a także trądzik. Nie podrażniają skóry, dlatego mogą ich używać osoby cierpiące na alergię, AZS czy nawet niemowlaki. Z myślą o najmłodszych została uruchomiona linia kosmetyków dla dzieci.

Wszystkie kosmetyki Dr Nona zawierają opatentowaną formułę Halo Complex, w której jednoczą się właściwości wysokiej jakości francuskich olejków eterycznych, biomasy wytworzonej na bazie Morza Martwego oraz Archebakterii, która jest protoplastą życia na ziemi. Kosmetyki Dr Nona zawierają 21 naturalnych minerałów, pochodzących z Morza Martwego, które są niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu.

Sól Dr Nona to naturalny kosmetyk, który możemy wykorzystać zarówno do kąpieli, jak i różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jej unikatowość wynika z połączenia soli Morza Martwego (pH 9,9) z olejkami eterycznymi (pH 3) w odpowiednich proporcjach, co w konsekwencji daje nam pH przyjazne dla naszej skóry, czyli (5,5 – 6,0). Efektywność kosmetyków Dr Nona jest bardzo wysoka i wynosi 75 – 98%. Kąpiel w solach z Morza Martwego pozwala na relaks, wyciszenie i odprężenie organizmu przy jednoczesnym nawilżeniu skóry, pozostawiając ją miękką i delikatną w dotyku. Efekty można zwiększyć, wykonując peeling do ciała z soli lub z maseczki iłowej na twarz. Taki zabieg pozostawi skórę gładką, pełną blasku i co istotne – tryskającą energią.

Kosmetyki Dr Nona to preparaty nowej generacji, w których zastosowano system autotroficzny, pozwalający syntetyzować nowe molekuły białkowe na bazie własnych fragmentów mikromolekularnych oraz regenerować struktury komórkowe.

W 2019 r. Dr Nona wprowadziła na rynek kosmetyki najnowszej generacji, które produkowane są w Klinice Lenom. To kremy do twarzy i balsamy do ciała, łączące w sobie moc odmładzającej Archebakterii i Dunalielli, a także ekstrakt z Astarlagusa, który jest tonikiem Qi i najwyższej jakości olejki eteryczne, w których zawarte są naturalne filtry UV 30+. Zapewnia to skórze ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Aktywne składniki stymulują odnowę kolagenu, ujędrniają ciało, a efekt kremu BB pozwala na stosowanie go, jako nawilżający podkład na co dzień. Kosmetyki Dr Nona to unikatowa formuła produktów na bazie minerałów z Morza Martwego.

Showing 1–10 of 25 results

Showing 1–10 of 25 results