Status „DYREKTOR” (40% za 0 zł) – szczegóły

Dysponując zniżką dyrektorską zapewniają sobie Państwo przywilej kupna każdego suplementu i każdego kosmetyku Kompanii Dr Nona taniej aż o 40% od ceny regularnej!

Od rabatu dzielą Państwa tylko dwa kroki:

Krok 1. 

a) Należy zgromadzić na własnym koncie 4500 punktów grupowych bez ograniczenia w czasie. Po uzyskaniu tej ilości punktów wszystkie następne zamówienia będą przyjmowane już z 40% upustem.

 lub

b) Należy dokonać jednorazowego zakupu produktów Dr Nona o łącznej wartości 3000 Punktów Bonusowych (jest to koszt około 20.400 zł) – zniżka naliczana jest od razu i już w tym momencie oszczędzają Państwo około 8.000 zł – zamiast 20,400 płacą tylko 12,400 zł!

Krok 2. Rejestracja na stronie Dr Nona International – pobierz instrukcję krok po kroku

Rejestracja jest darmowa!

Prawda, że to proste?

Zniżka może być realizowana zarówno w naszym sklepie internetowym www.nona-polska.pl, jak i bezpośrednio w salonie wysyłkowym firmy Dr. Nona International. Zakupy można dokonywać osobiście w hurtowni w Krakowie lub w naszej filii w Warszawie nie ponosząc dodatkowych kosztów wysyłki.

Dodatkowo otrzymacie gwarantowany prezent powitalnyBalsam Solaris i Krem Dynamiczny lub – do wyboru – produkty dostępne w bieżącej promocji oraz:

 • Teczkę z dokumentami
 • Informator Dr Nona
 • Zestaw próbek kosmetyków.

A jak wygląda proces nabywania zniżki od strony formalnej? Już wyjaśniamy.

Po pierwsze – Formularz rejestracji klienta uprzywilejowanego.

Jest to dokument uprawniający do korzystania ze zniżki oraz potwierdzający nadanie Państwu Indywidualnego Numeru Klienta (ID) i Statusu Dyrektora.

Po dokładnym zapoznaniu się z jego treścią,  Formularz należy starannie wypełnić i zalogować do systemu Solaris. Od tej pory każde kolejne zakupy produktów Dr Nona będą honorowane 40% rabatem – niezależnie od tego czy będzie to jeden produkt, czy więcej.

Po drugie – Indywidualny Numer Klienta – w skrócie ID.

Jest to Państwa indywidualny identyfikator w elektronicznym wykazie klientów firmy Dr Nona International - nierozerwalnie wiąże się z przywilejem uczestnictwa w systemie rabatowym.

ID przyznawany jest na okres jednego roku – jeśli po upływie tego czasu nie chcą stracić Państwo przywilejów z nim związanych – należy przedłużyć jego ważność płacąc 10 zł. Opłata ta jest związana z prowadzeniem Państwa konta w systemie komputerowym Firmy Dr Nona International.

Po trzecie – Status Dyrektora.

Jego nadanie upoważnia do korzystania z rabatu 40%. Jednak to nie wszystko – osoby o Statusie Dyrektora mają również możliwość nawiązania współpracy z Kompanią Dr Nona i zarobienia dodatkowych pieniędzy. Tę możliwość należy potraktować jako dodatkowy bonus – z którego można skorzystać lub nie. rejestracja w żaden sposób nie zobowiązuje do współpracy – to opcja zależna wyłącznie od Państwa decyzji.

Poniżej przedstawiamy wszystkie przywileje, korzyści i możliwości, jakie daje Status Dyrektora:

 • Upust 40 % od razu na wszystkie produkty
 • Natychmiastowa oszczędność – ok. 8.000 zł za zakupiony towar
 • Brak opłaty za rejestrację – oszczędność 35 zł
 • Możliwość brania udziału w bezpłatnych pokazach kosmetycznych i prezentacjach produktów organizowanych przez firmę.
 • Możliwość brania udziału w bezpłatnych szkoleniach dla konsultantów,  menadżerów i dyrektorów firmy Dr Nona
 • Możliwość korzystania z promocji i osobistego doradcy w doborze kosmetyków czy suplementów diety
 • Możliwość nawiązania współpracy z Firmą Dr Nona International
 • Możliwość sprzedaży produktów z 67 % marżą

 

 UWAGA ZMIANY!

 

 

Od 1.02.2013 r. aby zachować swój 40% upust, Dyrektor musi w ciągu jednego z 12 miesięcy, licząc od daty uzyskania tego upustu, zgromadzić na swoim koncie 300 punktów grupowych, w tym 100 punktów osobistych.  Jeżeli osoba, posiadająca 40% upustu, nie spełni tego warunku, w następnym miesiącu powraca na poziom 33% upustu i 1000 PVU na własnym koncie.

Jeśli wciąż coś wydaje się  niejasne lub macie Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM oraz FAQ.