Status „MANAGER” (33% za 0 zł) – szczegóły

Dysponując zniżką menedżerską zapewniają sobie Państwo przywilej kupna naturalnych kosmetyków i suplementów diety Kompanii Dr Nona taniej aż o 33% od ceny regularnej!

Od rabatu dzielą Państwa tylko dwa kroki:

Krok 1. Należy:

a) Zgromadzić na własnym koncie 1000 PB bez ograniczenia w czasie. Po uzyskaniu tej ilości punktów wszystkie następne zamówienia będą przyjmowane już z 33% upustem.

lub

b) Dokonać jednorazowy zakup produktów o łącznej wartości 700 Punktów Bonusowych (jest to koszt około 4800 zł) – i jako że zniżka naliczana jest od razu – oszczędzasz aż 1.600 zł płacąc jedynie – 3200 zł !

Krok 2. Staranne wypełnienie Formularza rejestracji klienta uprzywilejowanego, który znajduje się na stronie firmowej Dr Nona International – instrukcja krok po kroku

Rejestracja jest darmowa!

Prawda, że to proste?

Zniżka może być realizowana zarówno w naszym sklepie internetowym www.nona-polska.pl, jak i bezpośrednio w salonie wysyłkowym firmy Dr Nona International. Zakupy można też dokonywać osobiście w hurtowni w Krakowie  lub w naszej filii w Warszawie nie ponosząc dodatkowych kosztów wysyłki.

Dodatkowo otrzymacie gwarantowany prezent powitalnyBalsam Solaris lub – do wyboru – produkty dostępne w bieżącej promocji oraz:

 • Teczkę z dokumentami
 • Informator Dr Nona
 • Zestaw próbek kosmetyków.

Po osiągnięciu poziomu „Menedżer” każdy jednorazowy zakup na 300 PVU będzie wynagradzany prezentem – Balsam Solaris! Jeżeli w danym konkretnym miesiącu będzie dodatkowa promocja od firmy, Menadżer będzie miał prawo wyboru z jakiego produktu skorzystać.

A jak wygląda proces nabywania zniżki od strony formalnej? Już wyjaśniamy.

Po pierwsze – Formularz rejestracji klienta uprzywilejowanego.

Jest to dokument elektroniczny uprawniający do korzystania ze zniżki oraz potwierdzający nadanie Państwu Indywidualnego Numeru Klienta (ID) i Statusu Menedżera.

Po dokładnym zapoznaniu się z jego treścią,  Formularz należy starannie wypełnić i i zatwierdzić klikając “wyślij formularz”. Od tej pory każde kolejne zakupy produktów Dr Nona będą honorowane 33% rabatem – niezależnie od tego czy będzie to jeden produkt, czy więcej.

Po drugie – Indywidualny Numer Klienta – w skrócie ID.

Jest to Państwa indywidualny identyfikator w elektronicznym wykazie klientów firmy Dr Nona International - nierozerwalnie wiąże się z przywilejem uczestnictwa w systemie rabatowym.

ID przyznawany jest na okres jednego roku – jeśli po upływie tego czasu nie chcą stracić Państwo przywilejów z nim związanych – należy przedłużyć jego ważność płacąc 10 zł. Opłata ta jest związana z prowadzeniem Państwa konta w systemie komputerowym Firmy Dr Nona International.

Po trzecie – Status Menedżera.

Jego nadanie upoważnia do korzystania z rabatu 33%. Jednak to nie wszystko – osoby o Statusie Menedżera mają również możliwość nawiązania współpracy z Kompanią Dr Nona i zarobienia dodatkowych pieniędzy.Tę możliwość należy potraktować jako dodatkowy przywilej – z którego można skorzystać lub nie. Rejestracja w żaden sposób nie zobowiązuje do współpracy – to opcja zależna wyłącznie od Państwa decyzji.

Poniżej przedstawiamy wszystkie przywileje, korzyści i możliwości, jakie daje Status Menedżera:

 • Upust 33 % od razu na wszystkie produkty
 • Natychmiastowa oszczędność – ok. 1.600 zł za zakupiony towar
 • Brak opłaty za umowę – dodatkowa oszczędność – 35 zł
 • Możliwość brania udziału w bezpłatnych pokazach kosmetycznych i prezentacjach produktów organizowanych przez firmę dr Nona
 • Możliwość brania udziału w bezpłatnych szkoleniach dla konsultantów i menadżerów firmy
 • Możliwość korzystania z promocji i osobistego doradcy w doborze naturalnych kosmetyków czy suplementów diety
 • Możliwość nawiązania współpracy z Firmą Dr Nona International
 • Możliwość sprzedaży produktów z 50 % marżą

 UWAGA ZMIANY!

 

 

Od 1.02.2013 r. aby zachować swój 33% upust, Menadżer musi w ciągu 12 miesięcy, licząc od daty uzyskania tego statusu, dokonać przynajmniej w jednym miesiącu obrót na swoim koncie nie mniej niż 100 PVU (bez transferu!!!). Jeżeli osoba, posiadająca 33% upust, nie spełni tego warunku, to na początek 13 miesiąca spadnie na poziom Konsultanta z 20% upustem i 100 PVU na własnym koncie


Jeśli wciąż coś wydaje się  niejasne lub macie Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM oraz FAQ.