Opcja dla wytrwałych – System Nagromadzania Punktów

Wysokie zniżki są kuszące, jednak nie zawsze mamy możliwość ich natychmiastowego zdobycia. Ale czy musimy z nich rezygnować? Otóż nie! Skorzystaj z oferty dla wytrwałych  –  rób zakupy, zbieraj punkty bonusowe i patrz jak rosną Twoje zniżki…a ceny maleją!

Kompania Dr Nona docenia swoich stałych klientów – to przede wszystkim z myślą o nich stworzyła wyjątkowy SYSTEM NAGROMADZANIA PUNKTÓW. Pozwala on na zdobywanie coraz wyższych rabatów poprzez osiąganie kolejnych pułapów punktowych – patrz obrazek poniżej:

Co istotne i wyjątkowe –  czas w jakim możecie Państwo gromadzić punkty jest nielimitowany! Nie istnieją żadne odgórne ustalenia – wszystko zależy od Państwa chęci i możliwości! Firma Dr Nona wychodzi Wam naprzeciw !

Gromadzone Punkty bonusowe (oznaczone PB),  przypisane są do każdego produktu – naturalnego kosmetyku czy suplementu – który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Ich wartość jest różna i to od niej zależy cena towaru.  Raz przypisane Państwu punkty są niezbywalne – nie znikają po czasie, ani też nie mogą się „zgubić” – są zapisane w systemie komputerowym Firmy Dr Nona International, na Państwa koncie oznaczonym Indywidualnym Numerem Klienta (ID). W każdej chwili możecie Państwo otrzymać informację dotyczącą ilości zgromadzonych punktów – w tym celu należy skontaktować się z hurtownią lub naszym sklepem www.nona-polska.pl, otrzymacie Państwo informację telefonicznie. Można też poprosić o login i hasło, wtedy możecie sobie sami sprawdzać bezpośrednio na serwerach Firmy dr Nona International w Izraelu.

Aby otworzyć system nagromadzania punktów wystarczy:

  • dokonać jednorazowego zakupu za min. 100 PB lub 150 PB w skali miesiąca oraz
  • posiadać status Klienta Uprzywilejowanego (tzn. mieć nadany numer ID oraz wypełniony Formularz rejestracji klienta uprzywilejowanego).

Jeśli nie spełniają Państwo tych warunków, a chcielibyście zacząć zbierać  punkty – w pierwszej kolejności prosimy zajrzeć tutaj. W przeciwnym wypadku – nic nie stoi na przeszkodzie, abyście już dziś zaczęli oszczędzać dzięki naszym rabatom!