Kompania Dr. Nona ogłasza promocję na PAŹDZIERNIK


Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

witamy w Październiku! Tradycyjnie już, mamy dla Was super promocję! W tym miesiącu Dr. Nona podsyła nam swoje nowości do przetestowania – Krem do rąk i paznokci o nowej formule – z wyciągiem z pestek winogron! To nie lada gratka! A co więcej? Ravseen – rewelacyjny suplement, który wspomoże walkę ze zbędnymi kilogramami, odmłodzi i sprawi, że jesienna chandra nas nie dopadnie :) Polecamy z całego serca!


 


Szczegóły promocji poniżej:

  1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 150 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie Winogronowego Kremu do rąk i paznokci.
  2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 260 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie Ravseenu.
  3. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 380 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł 1 opakowanie Winogronowego Kremu do rąk i paznokci oraz 1 opakowanie Ravseenu.

Chcesz wiedzieć więcej o nowym kremie do rąk? Zajrzyj na nasz blog!

Dodatkowe informacje:

  • Przy zakupie Menadżerskim (700 pkt. jednorazowo) przysługują: 1 opakowanie Winogronowego Kremu do rąk i paznokci oraz 1 opakowanie Ravseenu.
  • Przy zakupie Dyrektorskim (3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 2 opakowania Winogronowego Kremu do rąk i paznokci oraz 2 opakowania Ravseenu.

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami