Preparaty firmy Dr. Nona

W ostatnim okresie w pośpiechu udawaliśmy się do lekarza biorąc non stop po antybiotyki. Powoli zaczynamy zbierać ich negatywne skutki. W związku z powyższym zaczynamy się rozglądać za naturalnymi metodami wspomagania własnego organizmu, coraz większą wagę przykładamy do odżywiania i aktywności ruchowej. Kiedyś graliśmy w piłkę na boisku, dzisiaj chodzimy na siłownię lub aerobik. Wracamy do starych sprawdzonych metod. Część z nas odkrywa korzystne działanie relaksu i medytacji, które są bardzo istotne w naszym życiu.

Sięgamy po rozmaite formy wspomagania organizmu poprzez różnego rodzaju suplementy diety, które oferują nam firmy z całego świata. Jedną z nich jest firma Dr. Nona International, które poleca nam produkty na bazie minerałów z Morza Martwego powstające w Izraelskiej Klinice Lenom. Jest to doskonały sposób na ochronę zdrowia, dający wiele możliwości w uruchomieniu naturalnych zdolności naszego organizmu do samouzdrawiania.

Produkty te zostały stworzone z myślą o profilaktyce naszego zdrowia, co jest zgodne z myślą medycyny naturalnej. Polega ona na stosowaniu sprawdzonych środków oraz na odnowie harmonii w organizmie zanim pojawi się nieprawidłowość w formie objawów chorobowych.

Dr Nona oferuje produkty, które dają szanse na podtrzymywanie i wspomaganie własnego zdrowia. Teraz do Państwa należy wybór – czy dacie własnemu organizmowi, to co jest mu potrzebne, aby zachować zdrowie, młodość i przede wszystkim dobre samopoczucie.

Elżbieta Kasztelaniec