Promocje Dr Nona na Wrzesień


Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

koniec wakacyjnych szaleństw, koniec laby – pora wracać do szkolnej ławy! Jednak dlaczego na dłużej nie zatrzymać pięknego, wakacyjnego wyglądu? Rumiana skóra, zdrowy blask oczu, sprężyste i jędrne ciało – z kosmetykami i suplementami Dr Nona to nic trudnego! Zwłaszcza, że od 21 do 28 września możecie nabyć rewelacyjny zestaw kosmetyków w fantastycznej cenie promocyjnej! Szczegóły znajdziecie poniżej.

 


Promocje Dr Nona – szczegółowe informacje:


 

 

Promocje Dr Nona – od 21 do 28 września 2013 r.

 

po dokonaniu jednorazowego zakupu za 120 i więcej punktów, mają Państwo możliwość zakupienia zestawu w skład którego wchodzą 3 produkty:

Wartość zestawu przed zniżką wynosi 64 punkty, a w promocji wrześniowej za zestaw płacicie Państwo jedynie 50 punktów i 50 punktów jest doliczane o ogólnej punktacji.

 

Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za 120 i więcej punktów (lub 700 w przypadku menadżera i 3000 w przypadku dyrektora) można zakupić maksymalnie 3 zestawy produktów.

promocja wrzesień dr nona

Promocje Dr Nona – od 2 do 20 września 2013 r.

 

po dokonaniu jednorazowego zakupu za min. 130 pkt. (i więcej) otrzymacie Państwo rabat w wysokości 25 pkt, co jest równoważne z 20% zniżką!

Promocja dotyczy wszystkich produktów w naszym sklepie!

promocja wrzesien 2013 dr nona

 


Promocje Dr Nona – dodatkowe informacje:


 

 

  • Jednorazowy zakup Konsultanta na min. 300 pkt. przysługuje: 1 szt. Dynamicznego Kremu Nawilżającego
  • Jednorazowy zakup Menadżera na min. 300 pkt. przysługuje: 1 szt. Balsamu do ciała Solaris

UWAGA! Promocje miesięczne są dostępne dla osób, które wypełniły Formularz Rejestracji Klienta uprzywilejowanego. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.