Karnawałowe Promocje Dr Nona


 


 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

w Nowym Roku mamy dla Was nowe promocje Dr Nona! Tylko w styczniu zestaw trzech rewelacyjnych kosmetyków, które wspomogą regenerację organizmu po karnawałowych szaleństwach! Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami!


Promocje Dr Nona – szczegółowe informacje:

 

 

  1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 130 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie Soli Do Kąpieli Dr Nona o zapachu Mango i Passiflora (300 g).
  2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 190 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie Czekoladowego Żelu pod Prysznic
  3. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 280 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł – 1 opakowanie Kremu Dynamicznie Nawilżającego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat promocji Dr Nona – zajrzyj na nasz blog!

 

Promocje Dr Nona – Dodatkowe informacje:

 

  • Przy zakupie Menadżerskim (700 pkt. jednorazowo) przysługuje: 1 szt. Dynamicznego Kremu Nawilżającego, 1 szt. Halo-żelu czekoladowego i 1 szt. Soli Mango
  • Przy zakupie Dyrektorskim (3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 3 szt. Dynamicznego Kremu Nawilżającego, 3 szt. Halo-żelu czekoladowego i 3 szt. Soli Mango.

 

 

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami