Promocje Grudzień 2011

Kompania Dr Nona ogłasza promocję na grudzień


Szanowni Państwo, witamy w grudniu!

Życząc Państwu wyjątkowych chwil w tym bardzo szczególnym miesiącu zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z grudniowej promocji. Mamy nadzieję, że nasze promocyjne produkty będą wspaniałym prezentem na nadchodzące Święta.

1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za 200 i więcej punktów, otrzymacie Państwo za 1 złotówkę – 1 opakowanie Kremu Dynamicznego dla mężczyzn.

2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za 350 i więcej punktów, otrzymacie Państwo za 1 złotówkę (każdy) – 1 opakowanie Perfum Fiona – Nowość wśród Perfum Dr Nony i 1 opakowanie Kremu Dynamicznego dla mężczyzn.

Uwaga:

  • Przy zakupie Menadżerskim (700 pkt. jednorazowo) przysługuje: 1 szt. Perfum Fiona i 2 opakowanie Kremu Dynamicznego dla mężczyzn.
  • Przy zakupie Dyrektorskim (3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 2 szt. Perfum Fiona i 4 opakowanie Kremu Dynamicznego dla mężczyzn.

Uzupełnienie: Promocje nie łączą się z pozostałymi!

Krem Dynamiczny dla mężczyzn – doskonały krem na dzień, stworzony z myślą o męskiej cerze. Krem o lekkiej konsystencji szybko się wchłania oraz zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Utrzymuje naturalną równowagę skóry i chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Kompleks Bioorganomineralny wchodzący w skład kremu, odmładza skórę, poprawia jej jędrność i napięcie, działa tonizująco na organizm i daje długotrwałe uczucie świeżości. Efektem stosowania Kremu Dynamicznego jest odżywiona, miękka i zadbana skóry mężczyzny.

Perfumy Fiona – to nowy elegancki zapach, który pobudza wszelkie zmysły i rozgrzewa ciepłem złotego słońca. Doskonały zapach dla kobiet zmysłowych, które potrafią oczarować swoją osobowością i pokazać swój wdzięk. Ta kompozycja – bardzo ciepła, subtelna i kobieca – okrywa niekończącą się kaskadą kwiatów i na długo pozostawia po sobie echo aromatycznych nut.

Nasze promocyjne produkty – Krem Dynamiczny dla mężczyzn oraz ekskluzywne Perfumy Fiona to wyjątkowe i niepowtarzalne prezenty od Dr Nony, przygotowane specjalnie dla Państwa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Z miłości do naszych bliskich podarujmy im odrobinę luksusu!


Z przyjemnością ogłaszamy dodatkową promocję, która będzie miała swoją kontynuację w miesiącu STYCZNIU 2012 roku.

Każdy dystrybutor w statusie „Dyrektor“ i wyższym, który w miesiącu GRUDNIU zgromadzi na swoim koncie min. 100 pkt osobistych oraz 2000 punktów grupowych bez ścieśnienia sieci może zakupić w dniach 03 – 09.01.2012 WSZYSTKIE PRODUKTY o wartości 25 punktów i wyżej ze zniżką aż 5 punktów!!!

UWAGA: Każdy, kto spełni warunki promocji w miesiącu GRUDNIU 2011 może zakupić nieograniczoną ilość produktów objętych zniżką.

Przedstawiamy produkty objęte pięciopunktowym rabatem po dokonaniu 2000 GVU w miesiącu GRUDNIU 2011

PRODUKTY

Punktacja aktualna

Punktacja promocyjna

Ravseen

36

31

Okseen

32

27

Faze-3

28

23

Pulmoseen

32

27

Reumoseen

28

23

Cleanseen

28

23

Lookseen

28

23

Femseen

28

23

Goldseen

32

27

Herbatka Gonseen

25

20

Perfumy Lady

44

39

Perfumy Kiwi

44

39

Perfumy Monel

44

39

Perfumy Ruth

44

39

Perfumy 1954

44

39

Woda po goleniu Lord

28

23

Dynamiczny Krem Nawilżający

28

23

Balsam pod oczy

33

28

Krem na Noc dla Wszystkich Grup Krwi

25

20

Krem Solaris z Witaminą A

30

25

Korzystaj z promocji !!!

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

W miesiącu grudniu została utrzymana promocja dla nowych dystrybutorów Lepszy Start – Każda, nowa osoba, która podpisze umowę o współpracę w dniach od 2 do 29 grudnia 2011 ma możliwość otwarcia systemu nagromadzania punktów (jednorazowy zakup za 100 pkt. i więcej) ze zniżką 5 punktów na wybrane produkty. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami!

 

<< powrót do bieżących promocji