Promocja Grudzień 2012

Świąteczne Promocje Dr Nona


 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

Tylko w grudniu promocje Dr Nona są nietuzinkowe. Do przetestowania zestaw mini-kosmetyków o orzeźwiającym jabłkowym zapachu oraz szereg innych wspaniałych produktów! To idealna okazja, aby zrobić prezent ukochanej osobie, albo…uszczęśliwić siebie! Zapraszamy, niech te święta będą radosne!

 


Szczegóły promocji

  1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 150 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie Zestawu Kosmetyków Dr Nona o zapachu jabłkowym – NOWOŚĆ!
  2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 210 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł1 opakowanie balsamu do ciała Breezy.
  3. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 350 punktów otrzymacie Państwo za 1 zł każdy 1 opakowanie Kremu Dynamicznego dla mężczyzn oraz do wyboru 1 opakowanie Perfum Fiona lub 1 opakowanie perfum 1954.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat promocji Dr Nona – zajrzyj na nasz blog!

Promocje Dr Nona – Dodatkowe informacje:

 

 

  • Przy zakupie Menadżerskim (700 pkt. jednorazowo) przysługują: 2 szt. Perfum – do wyboru Fiona lub 1954 i 2 szt. Kremu Dynamicznego dla mężczyzn
  • Przy zakupie Dyrektorskim (3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 4 szt. Perfum – do wyboru Fiona lub 1954 i 4 szt Kremu Dynamicznego dla mężczyzn.

UWAGA!

  • Perfumy Fiona oraz Perfumy 1954 będą w promocji wyłącznie do wyczerpania zapasów.
  • Promocje Dr Nona nie łączą się!

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami