Promocje lipiec 2012

Kompania Dr. Nona ogłasza promocję na LIPIEC


Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

lipiec to przede wszystkim miesiąc wakacyjnych wojaży! Dlatego wspólnie z Dr. Noną przygotowaliśmy niesamowitą ofertę dla wszystkich włóczykijów – już nie zdarzy się Wam wybierać pomiędzy lekkim bagażem a ulubionym zestawem kosmetyków! Jak? W tym miesiącu w promocji otrzymujecie m.in. Zestaw podróżny!

Zestaw podróżny Dr.Nona

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły promocji poniżej:

  1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 120 punktów otrzymacie Państwo za 2 zł – 1 opakowanie Zestawu Podróżnego Kosmetyków (5 ml Dynamicznego Kremu Nawilżającego, 5 ml Balsamu Solaris, 5 ml Balsamu przeciwzmarszczkowego wokół oczu i 5 ml Kremu do rąk i paznokci) oraz 1 opakowanie Dezodorantu „Dr.Nona” w formie zapachowych chusteczek.
  2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 320 punktów otrzymacie Państwo za 2 zł – 1 opakowanie Okseenu oraz 1 opakowanie Dezodorantu „Dr. Nona” w kulce (do wyboru: Lady, Kiwi, Ruth lub Lord).

Dodatkowe informacje:

  • Przy zakupie Menadżerskim(700 pkt. jednorazowo) przysługują: 2 opakowania Dezodorantu „Dr. Nona” w kulce i 2 opakowania Okseenu.
  • Przy zakupie Dyrektorskim(3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 5 opakowań Dezodorantu „Dr. Nona” w kulce i 5 opakowań Okseenu.

Korzystaj z promocji !!!

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami


Promocje archiwalne: