Promocje sierpień 2012

Kompania Dr. Nona ogłasza promocję na SIERPIEŃ


Szanowni Państwo, Drodzy Dystrybutorzy,

w sierpniu Dr.Nona dba o Was kompleksowo! W promocji otrzymacie kosmetyki i suplementy, które zatroszczą się o cały organizm! A w dodatku pomogą zrzucić kilka zbędnych kilogramów :) Zapraszamy do skorzystania!

Szczegóły promocji poniżej:

  1. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 80 punktów otrzymacie Państwo za 2 zł – 2 opakowania Dezodorantu „Dr. Nona” w formie zapachowych chusteczek.
    • Uwaga! W miesiącu sierpniu po raz ostatni w promocji jest dostępny Dezodorant „Dr. Nona” w formie zapachowych chusteczek – Koniec limitowanej wersji Dezodorantu!
  2. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 130 punktów otrzymacie Państwo za 2 zł – 1 opakowanie (300 g) Soli z Morza Martwego – Mango z Passiflorą oraz 1 opakowanie Dezodorantu „Dr. Nona” w formie zapachowych chusteczek.
  3. Po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 300 punktów otrzymacie Państwo za 3 zł – 1 opakowanie (100 g) Herbatki Slimseen, 1 opakowanie Pulmoseenu oraz 1 opakowanie Dezodorantu „Dr. Nona” w formie zapachowych chusteczek.

Dodatkowe informacje:

  • Przy zakupie Menadżerskim (700 pkt. jednorazowo) przysługują: 1 opakowanie Herbatki Slimseen, 1 opakowanie Pulmoseenu oraz 3 opakowania Soli z Morza Martwego – Mango z Passiflorą.
  • Przy zakupie Dyrektorskim (3000 pkt. jednorazowo) przysługują: 5 opakowań Herbatki Slimseen, 5 opakowań Pulmoseenu oraz 5 opakowań Soli z Morza Martwego – Mango z Passiflorą.

Korzystaj z promocji !!!

Promocja dostępna dla osób, które podpisały Zaproszenie do Klubu lub Umowę o Współpracy. Jeśli nie posiadasz takiej umowy, skontaktuj się z nami.

Dodatkowo otrzymasz stałą zniżkę w zależności od ilości dokonywanych zakupów.

Korzystaj z dodatkowych stałych zniżek

Jeśli jesteś zainteresowany tylko zakupem towarów w niższych cenach (od 10% do 40%) szczegóły znajdziesz tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą i osiąganiem dodatkowego dochodu zapraszamy tutaj

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami

<<< powrót do bieżących promocji