Oczaruj magią perfum!

Czując woń przepięknych zapachów doświadczamy czegoś niesamowitego. Wybór perfum nie jest prosty, wiele kobiet ma problem z dobraniem odpowiedniego dla siebie zapachu. Rocznie przybywa około 100 nowych pozycji zapachowych. Perfumy powinny odzwierciedlać naszą naturę i charakter.

Zapachy towarzyszą nam każdego dnia. Perfumy składają się na wizerunek tak samo jak stroje, fryzura czy makijaż. Dobry zapach powinien współgrać z osobowością właścicielki, wpływać pozytywnie na jej samopoczucie i zachwycać wszystkich wokół! Zapach więcej mówi o kobiecie, niż ona sama o sobie.

Perfumy Monel to wyjątkowa kompozycja kwiatowo-zielona. W rankingu przeprowadzonym wśród mężczyzn zwyciężył właśnie ten zapach. Co ważne perfumy mają delikatny, miły dla nosa aromat, który pozostaje na skórze przez długi czas. Jego intensywność jednak nie męczy, a wyjątkowy zapach poprawia nastrój i przenosi Cię w wyjątkowy stan pobudzenia.

Kilka słów o tym, jak używać perfum. Jak dobrze używać perfum? Pytanie to może wydać się retoryczne, istnieje jednak kilka kluczowych zasad, które nie wszystkie kobiety przestrzegają.

1. Perfumujemy ciało w miejscach ciepłych, czyli tam gdzie najbardziej pulsuje krew, tzn. przeguby dłoni, zgięcia łokci, miejsce między piersiami i pod nimi, skronie, kark, nawet zgięcia kolan! Nie spryskujemy oczywiści wszystkich tych miejsc. Pamiętamy o zasadzie złotego środka.

2. A tak na marginesie, jeśli chcemy pachnieć delikatnie, możemy rozpylić niewielką ilość perfum w powietrzu i przejść przez nią.

3. Pamiętaj o dostosowaniu perfum do pory dnia i okazji. Na dzień wybieraj zapachy lżejsze, delikatniejsze, niż te na wieczór. Pora roku też odgrywa znaczenie: zimą możesz używać mocniejszych kompozycji, natomiast  latem bardziej dyskretnych zapachów.

4. Perfumy po dłuższym czasie stosowania stają się obojętne i przestajemy już odczuwać ich zapach. To najwyższa pora, aby dokonać jakiś zmian i poszukać czegoś nowego.

5. Zapach zawsze najlepiej sprawdzać na własnej skórze. Każdy z nas posiada swój unikalny zapach i perfumy będą troszeczkę różnie pachnieć u różnych osób.

6. Dopasuj zapach do swojej osobowości. Osoby optymistycznie nastawione do życia powinny sięgnąć po zapachy z nutą świeżości lub zieloną herbatą. Osoby dużo spokojniejsze, romantyczki z pewnością wybiorą zapachy kwiatowe i owocowe.