Czy Wy też oglądając reklamy szamponów do włosów robicie „wielkie wow” i zastanawiacie się jak to możliwe, że włosy wyglądają tak niesamowicie. Piękne pukle – przecież każda z nas o tym marzy, prawda? Wypielęgnowane i lśniące to atrybut atrakcyjnej kobiety. Zresztą nie bez powodu się mówi: piękne włosy to zdrowe włosy. By takie były potrzebne nam jest kilka magicznych substancji. Sprawdźcie to!

źródło zdj.: talkover.com/

Zatroszcz się o włosy już dzisiaj i odkryj tajemnicę ich piękna. Poświęcając im parę minut dziennie codziennie a sprawisz, że odwdzięczą się olśniewającym lookiem, a wszyscy dookoła będą pytać: co robiłaś z włosami, że wyglądają tak wspaniale? Po pierwsze postaw na dobry szampon. Podczas wybierania tego jednego jedynego zwróć uwagę na rodzaj swoich włosów i ich cechy charakterystyczne: na przykład to czy szybko się przetłuszczają, czy wypadają, czy są osłabione po suszeniu i prostowaniu.

Poza tym włosy lubią naturalne środki, dlatego tak wskazana będzie zawartość wyciągów roślinnych w idealnym szamponie. Jeśli nie przepadasz za stosowaniem odżywek po umyciu włosów i czekaniem na jej wchłoniecie postaw na szampony, które od razu odżywiają, pielęgnują i przywracają włosom połysk. Takie wielofunkcyjne z pewnością znajdziesz u Dr Nony.

Odżywki to kolejny obowiązkowy punkt programu podczas zabiegów pielęgnacyjnych włosów. W drogeriach na sklepowych półkach odnajdziemy całą gamę różnych kosmetyków. Te, które zasługują bardziej na naszą uwagę to odżywki, które się spłukuje. Mają one wyższość nad resztą, ponieważ nie obciążają tak włosów jak preparaty bez spłukiwania. Odżywka z Kompleksem BioOrganomineralnym zapewni Twoim włosom niesamowitą witalność, wigor i nawilżenie skóry głowy.

Raz na jakiś czas dobrze będzie jeśli zafundujemy naszym włosom kurację maseczkami odżywczymi. Nadadzą połysk i wzmocnią co bez wątpienia wpłynie na naszą pewność siebie. Maski oczywiście znajdziemy w sklepach kosmetycznych, ale dobrą alternatywą jest przygotowanie takiego specyfiku samodzielnie w domu. A do sporządzenia wystarczą produkty spożywcze mieszczące się w naszej lodówce (jak np. jajka, mleko).

Przy tych wszystkich zabiegach pamiętaj równocześnie by starać się nie obciążać zbytnio włosów farbami, suszarkami czy prostownicami. One za tym nie przepadają!