promocja dr nona maj 2014

Promocja Dr Nona maj 2014

Maj rozpieszcza nas słoneczną pogodą, a Dr Nona promocjami! Jesteście ciekawi co takiego przygotowaliśmy dla was w tym miesiącu? Ho, ho, to nie lada gratka! Rewelacyjne promocyjne zestawy już czekają, aż je upolujecie! Szczegóły w dalszej części wpisu!

Majowa promocja 2+1, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Dr Nona – w ofercie promocyjnej znalazły się trzy, kultowe już, produkty: Balsam Solaris zwany również “pogotowiem ratunkowym dla skóry”, niezastąpiony Krem Dynamicznie Nawilżający oraz “Złote krople”,  czyli Płyn do płukania jamy ustnej.

Każdy z kosmetyków możecie nabyć w zestawie 2+1: dwie sztuki wybranego produktu kupujecie w cenie regularnej, a trzecią otrzymujecie za symboliczną złotówkę! Aby móc skorzystać z promocji należy dokonać w naszym sklepie jednorazowego zakupu za minimum 130 punktów bonusowych.

Promocja trwa od 5 do 20 maja – UWAGA – do godziny 15.00!

Pamiętajcie, że po zrealizowaniu jednorazowego zakupu za min. 130 punktów możecie nabyć TYLKO jeden z proponowanych zestawów – aby mieć możliwość zakupu kolejnego należy dokonać ponownych zakupów za 130 pb.

Przy zakupie menadżerskim (700 pb jednorazowo) oraz dyrektorskim (3000 pb jednorazowo) przysługuje po jednej sztuce każdego z produktów w cenie promocyjnej, o ile w koszyku znajdą się 2 sztuki kremu, balsamu i płynu w cenie regularnej.

Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce:

Zestaw 1: Balsam Solaris

Zestaw 2: Płyn do płukania jamy ustnej

Zestaw 3: Krem Dynamicznie Nawilżający

Dodaj komentarz