Coraz częściej tęsknie spoglądasz za okno?  Marzą Ci się wakacje? Przestań wzdychać! Dzięki limitowanej edycji kosmetyków do ciała “Breezy” w ułamku sekundy przeniesiesz się na piaszczystą plażę i oddasz pełni relaksu! Tylko do końca czerwca masz szansę kupić je w niesamowitej cenie promocyjnej! Czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

W tym miesiącu Dr.Nona daje Wam możliwość przetestowania swojej najnowszej linii kosmetyków – “Breezy”! To doskonale Wam znany Halo-żel pod prysznic i Tonizujacy balsam do ciała w nowej, letniej odsłonie – sprawdzona formuła produktów została ubrana w niesamowity, niezwykle aromatyczny zapach! Dzięki temu połączeniu poranny prysznic naładuje Was energią na cały, długi dzień pracy, a wieczorna kąpiel zrelaksuje – niczym dzień spędzony na piaszczystej plaży! Tego nie da się opisać słowami, to trzeba spróbować na własnej skórze!

Aby się przekonać wystarczy skorzystać z naszej czerwcowej promocji. To niezwykle proste! Planując zakupy w naszym sklepie pamiętajcie, aby ich łączna kwota była przynajmniej równoważna sumie 120 punktów bonusowych (PB). To jedyny warunek jaki musicie spełnić, aby za symboliczną złotówkę otrzymać Halo-żel pod prysznic “Breezy”! Jeżeli chcecie dostać również Tonizujący Balsam do ciała z tej samej linii zapachowej – nic trudnego. Dokonajcie jednorazowego zakupu na łączną kwotę będącą równowartością 280 PB, a balsam będzie Wasz za 1 złoty!

Brzmi zachęcająco? Więcej informacji na temat bieżącej promocji znajdziecie tutaj.

Zaglądajcie tam co miesiąc, aby poznać więcej niesamowitych propozycji jakie dla Was przygotowujemy!

Zapraszamy do zakupów i korzystania z rabatów – to się opłaca!

Dodaj komentarz