Grudniowa promocja Dr Nona

promocja grudzień 2013Kiedy z radiowych głośników słychać radosne dźwięki zimowych przebojów, a witryny sklepowe obsypane są sztucznym śniegiem i skrzą się od choinkowych ozdób to wiadomo, że święta są już tuż, tuż… To czas radości, spokoju i obdarowywania bliskich tym, co najlepsze. Zobaczcie jakie prezenty przygotowaliśmy dla Was!

W tym miesiącu Dr Nona przygotowała dla Was coś naprawdę szczególnego – bo zamiast jednej promocji są aż dwie!

Pierwsza z nich jest skierowana – tylko i wyłącznie – do osób o statusie KONSULTANTA, czyli dysponujących stałym, 20-to procentowym upustem. Mają one szansę otrzymać – za 1 złoty – rewelacyjny zestaw mini-kosmetyków! Niezastąpiony w podróży, na co dzień idealnie mieszczący się w damskiej torebce, a także stanowiący idealny prezent dla osób, które chciałby dopiero zapoznać się z marką Dr Nona.   W zestawie sztandarowe produkty Dr Nona – Krem Dynamiczny, Balsam Solaris, Krem do rąk i paznokci oraz Balsam przeciwzmarszczkowy pod oczy – każdy po 5 ml. Regularna cena zestawu to 55 pln – aby dostać go za symboliczną złotówkę należy dokonać w naszym sklepie internetowym zakupu na minimum 40 punktów.

Z promocji nr 2 może skorzystać każdy dystrybutor – kupując swoje ulubione produkty wystarczy uzbierać łącznie 80 punktów jednorazowo. Po spełnieniu tego warunku otrzymujecie możliwość zakupu tropikalnej, obłędnie pachnącej Soli do kąpieli Mango – z limitowanej serii! Promocyjna cena soli to tylko 1 złoty!

Zachęcamy do skorzystania z okazji i jednocześnie przypominamy, ze promocje nie łączą się.

Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz