Choć wakacyjna aura rozleniwia my pracujemy w pocie czoła! Owocem naszych starań jest nowy cykl spotkań – „Zdrowie z Dr  Nona” – który rozpoczyna się już w tę sobotę w Krakowie! Zajrzyjcie do dalszej części wpisu, aby przekonać się czym tym razem chcemy Was zaskoczyć!

Zdrowie to nasz priorytet! Zdrowie to siła i podstawowy fundament życia każdego z nas – od dziecka powtarzają nam to mamy i babcie, ojcowie i dziadkowie, nauczyciele i lekarze – a każdego dnia mówi się o tym w mediach. I choć na początku słuchamy ich jednym uchem, a to, co zasłyszymy – wypuszczamy drugim, to z upływem lat doceniamy te nauki, napomnienia i przestrogi. Bo chcemy być zdrowi – jak najpełniej, jak najdłużej i mimo wszystko. Jednak okazuje się, że to „chcenie”, te dobre chęci – to za mało. Bo o zdrowie trzeba dbać – nie tylko w chwili gdy zaczyna go brakować, ale przede wszystkim wtedy, gdy czujemy się w pełni sił i zwyczajnie o tym naszym zdrowiu… nie pamiętamy.

I to właśnie jest główna idea przyświecająca spotkaniom „Zdrowie z dr nona”, które dla Was, drodzy czytelnicy , rozpoczynamy już w tym miesiącu. Spotkania te mają na celu poszerzenie wiedzy w zakresie profilaktyki zdrowia i radzenia sobie z różnymi problemami. Wchodzisz w okres menopauzy, w badaniach wyszły ci torbiele, cysty czy włókniaki, przyjdź posłuchaj, znajdziesz rozwiązanie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna i cenna jest to wiedza, dlatego nasze spotkania będą miały charakter otwarty – zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o własne zdrowie lub swoich bliskich.

Jest to rozpoczęcie nowego cyklu wykładów, które będą odbywać się w całej Polsce. Na początek startujemy w Krakowie, później kolejne miasta o czym będziemy Was informować.

Temat pierwszego spotkania: „Czterdzieści lat minęło…”

W czasie wykładu poruszone będą następujące tematy:

- zmiany w organizmie kobiety,

- przekwitanie (jako okres w życiu kobiety a nie choroba),

- działania profilaktyczne.

Spotkanie odbędzie się już w dniu 14.07.2012 (tj. sobota) o godzinie 11.00 w Krakowie w Klubie „Na Kotłowem” przy ul. Westerplatte 18.

Poprowadzi je dr n.med. Anna Blak-Kaleta – znakomity fachowiec i wykładowca z dziedziny ginekologii i położnictwa, która już niejeden raz zachwyciła nas swoją ogromną wiedzą (np. na Warsztatatach Klubu Metamorfozy Kobiet – Zdrowie prokreacyjne kobiety).

Zapisy i informacje – Elżbieta Kasztelaniec

-  telefonicznie: 785 19 83 36

 - mailowo: konsultacje@nona-polska.pl

Wykład dla gości – gratis!

Ale, ale… to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom po zakończeniu wykładu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji specjalistycznych, których udzielać będzie również    dr n.med Anna Blak-Kaleta.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy na konsultację pod telefonem 691-053-092

Do udziału w warsztatach zachęcamy również wszystkich Klubowiczów i konsultantów ! To niesamowita okazja do zweryfikowania swoich wiadomości i poszerzenia wiedzy!

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz