Z początkiem listopada przybywamy do Was z nową propozycją – ponownie ciekawe promocje Dr Nona – w tym miesiącu znów testujemy nowości! Jakie? Na pewno bardzo praktyczne! Czytajcie dalej…

Jesienne promocje na listopad

 

Codzienna higiena jamy ustnej to podstawa – od niej zaczynamy nasz dzień i na niej zakańczamy. Zależy nam na tym,  aby pasta, którą stosujemy spełniała wszystkie podstawowe zadania – zapewniała profilaktykę chorób jamy ustnej i zębów, dbała o świeży oddech, dokładnie czyściła i wybielała zęby. A gdyby tak mogła dodatkowo wpływać dobroczynnie na cały organizm? Wszak stosujemy ją nawet kilka razy dziennie! Odpowiedzią na to pytanie jest Shenseen – specjalistyczna pasta do zębów, w tym miesiącu dostępna po 3 -letniej przerwie poprzez promocje Dr Nona.

„Shenseen” – to pasta do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, oparta na bazie wyłącznie naturalnych składników –  ekstraktu z zielonej herbaty, ekstraktu z żurawiny, olejku miętowego czy pomarańczowego, których działanie dodatkowo zostało wzmocnione poprzez  Kompleks BioOrganoMineralny (BOMK) oraz witaminę E.

Działa reminaralizująco, chroni przed próchnicą i kamieniem nazębnym. Dokładnie czyści, pielęgnuje i wybiela zęby, na długo zapewniając uczucie świeżości i czystości. Jej dodatkową zaletą jest fakt, że aktywne połączenie składników wspomaga nasz organizm  w przyswajaniu substancji mineralnych poprzez tkankę!

Ta rewelacyjna pasta może być Twoja za jedną złotówkę – wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep i zrobisz zakupy o równowartości 130 Punktów Bonusowych!

Jeżeli dodatkowo lubisz kiedy otulają Cię piękne zapachy – na pewno ucieszy Cię wiadomość, że w miesiącu listopadzie w promocji odnajdziesz zestaw próbek wszystkich damskich zapachów marki Dr. Nona! Jeżeli jeszcze ich nie znasz – to doskonała okazja by to zmienić! Zasady są proste – w naszym sklepie składasz zamówienie za minimum 90 PB, a od nas dostajesz zestaw próbek za symboliczną złotówkę. Nic prostszego, prawda?

W zestawie znajduje się 12 próbek - po dwie sztuki dla każdego zapachu – Lady, Kiwi, Ruth, Monel, 1954 oraz Fiona. Próbki są w formie wygodnych chusteczek – zapakowanych hermetycznie i mocno nasączonych zapachem! Idealnie sprawdzą się w podróży, w pracy Konsultanta i zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy szybkiego odświeżenia! To produkt godny polecenia!

A jeżeli masz ochotę wypróbować obydwa promocyjne produkty – jest i taka możliwość! Wystarczy, iż Twoje zakupy będą warte minimalnie 190 Punktów – za łączną kwotę 2-ch złotych otrzymasz i Pastę Shenseen i Próbki perfum!

Reasumując Promocje Dr Nona na listopad.

Masz okazje kupić zupełnie nowe produkty niedostępne w standardowej ofercie. Tylko w listopadzie jest taka okazja i jedyna możliwość nabycia tych jakże wyczekiwanych produktów. Pamiętaj promocje Dr Nona są niepowtarzalne!

Zapraszamy do udanych zakupów!

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz