Kochani – w maju szalejemy! Kiedy jedna promocja dobiega końca…my startujemy z następną! Zaszalejcie razem z nami! Odwiedźcie nasz sklep, zróbcie zakupy i cieszcie się dodatkowym rabatem na wybrane produkty! Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się które z naszych kosmetyków możecie już dzisiaj kupić taniej!

Promocje Dr Nona – Krem Dynamiczny Dla Mężczyzn

 

Nasza majówkowa promocja z Kremem Dynamicznym dla mężczyzn w roli głównej cieszyła się sporym zainteresowaniem – jeżeli nie zdążyliście z niej skorzystać nic straconego! Specjalnie dla spóźnialskich mamy dodatkową promocję na ten produkt – od dzisiaj (10.05) aż do końca miesiąca możecie kupić męską wersję Kremu Dynamicznego aż o 15% taniej!

Zastanawiacie się czy warto? Oto – niektóre tylko – rewelacyjne cechy i właściwości Kremu Dynamicznego w wersji dla mężczyzn:

krem dynamiczny dla mężczyzn dr nona www.nona-polska.pl

Promocje Dr Nona – Balsam Solaris

 

A co dla tych, którzy  już mają swój egzemplarz Kremu Dynamicznego? Dla nich również  mamy dobrą wiadomość – jeśli do końca maja zrobią w naszym sklepie zakupy za minimum 210 punktów bonusowych wówczas za 1 złoty mogą nabyć kultowy kosmetyk – Balsam do ciała Solaris!

Takiej okazji nie można przegapić!

balsam solaris dr nona www.nona-polska.pl

Po więcej informacji na temat bieżących promocji zapraszamy TUTAJ

Zapraszamy do udanych zakupów!

 

Dodaj komentarz