Promocja Dr Nona w lutym została przygotowana specjalnie z myślą o mężczyznach! W tym miesiącu wychodzimy panom na przeciw – w zawrotnie niskiej cenie możecie nabyć rewelacyjne kosmetyki, które zapewnią wam 100% pielęgnacji! A może są tutaj panie, które chcą sprawić swoim mężczyznom niezapomniany walentynkowy prezent? Jeśli tak, koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy!

Męska skóra różni się od kobiecej w takim samym stopniu, jak jej właściciel od przedstawicielki płci przeciwnej – choć “ulepiona z tej samej gliny”, to jednak ma odmienne potrzeby i funkcje! Tak ukształtowała nas natura i setki lat ewolucji – nie ma sensu polemizować :) Skóra mężczyzny – również na twarzy –  jest grubsza i mocniejsza. Kobiece, delikatne kosmetyki na niewiele się tu zdadzą – aby zapewnić jej odpowiednią pielęgnację potrzeba produktów “uszytych na miarę” jej potrzeb!

Takim produktem jest z pewnością Krem Dynamicznie Nawilżający Dr Nona dla mężczyzn – zawarte w nim składniki aktywne zostały dobrane tak, aby jak najlepiej z owymi potrzebami współgrać.  Ten kosmetyk zapewni panom kompleksową pielęgnację – nawilżenie, ochronę i odżywienie w jednym! Dodatkowym atutem jest zapach kremu – niezwykle rześkie nuty zapewnią pozytywną energię na cały dzień! Ten krem może być Twój już za 1 złotywystarczy, że w naszym sklepie dokonasz jednorazowego zakupu na kwotę odpowiadającą minimalnie 260 Punktom Bonusowym (PB)! Ale to nie wszystko – do kremu dorzucimy Męski Dezodorant Admiral – również za 1 złoty!

Jeżeli już jesteśmy przy dezodorancie – możecie dostać go solo (bez kremu) jeżeli zdecydujecie się na mniejsze zakupy – o minimalnej równowartości 110 PB. Koszt dezodorantu w takim przypadku również wynosi symboliczną złotówkę! Warto się skusić, gdyż dezodorant ten nie jest dostępny w regularnej sprzedaży.

Zestaw admirałJednak promocje Dr Nona oferują wam znacznie więcej – najlepsze zostawiliśmy na koniec :) Jeżeli cenicie sobie naprawdę kompleksową pielęgnację, to nie zawiedziecie się! Wystarczy, że dokonacie zakupów za minimum 320 punktów, a za zawrotną sumę 2 złotych macie możliwość nabycia Zestawu Admiral, w którego skład wchodzi Krem dynamicznie nawilżający dla panów i jedyna w swoim rodzaju woda po goleniu Admiral – zapach ponadczasowy i elegancki, który urzeknie zarówno romantyka, biznesmena, jak i wiecznego chłopca :) Całości dopełni dezodorant Admiral! To niesamowita gratka -jak również idealny walentynkowy prezent!

Polecamy bieżące promocje Dr Nona – nie zawiedziecie się! Tym samym zapraszamy do skorzystania z programu rabatowego Dr Nona - dzięki rejestracji będziecie mieć możliwość nabywania naszych kosmetyków taniej przez okrągły rok! To się opłaca – sprawdźcie!

Dodaj komentarz