Puk, puk! Czujecie wiosnę? Zbliża się do nas wielkimi krokami! Z tej okazji mamy dla was super, energetyzujące promocje Dr Nona! W tym miesiącu dwie przygotowaliśmy  dwie kosmetyczne nowości – jeżeli macie ochotę spróbować czegoś nowego – to oferta w sam raz dla was! Zajrzyjcie do wpisu, by dowiedzieć się więcej!

Promocje Dr Nona – wejdź do świata pięknych zapachów!

 

Marcowe promocje Dr Nona to oferta skierowana do wszystkich fanów pięknych zapachów! W tym miesiącu mamy dla Was dwa super produkty w super cenie – każdy z nich to nowość na naszym rynku! Jeżeli marzy się wam ożywczy powiew świeżości nie tylko na dworze, ale także w waszej kosmetyczce i łazience, to my to marzenie spełnimy! Skorzystajcie z promocyjnej oferty i cieszcie się odkrywaniem naszych nowych, kosmetycznych propozycji – Soli o nowym energetycznym zapachu Cytryny i Rumianku oraz zmysłowych perfum damskich “1954″ w całkowicie nowej odsłonie!

Jak mogę skorzystać z promocji Dr Nona?

sól z morza martwego - cytryna i rumianek Jeżeli chcecie przetestować nową kompozycję Soli kąpielowej wystarczy, że w tym miesiącu dokonacie jednorazowego zakupu będącego równowartością minimalnie 140 Punktów Bonusowych- sól trafi w wasze ręce po uiszczeniu opłaty symbolicznej – 1 złoty!Zapach świeżo wyciśniętej cytryny zapewni Ci poranną dawkę energii i świeżości, a dodatek rumianku zagwarantuje dawkę relaksu wieczorem! Sól jest zamknięta w buteleczce o pojemności 300 g.
Perfumy Dr Nona 1954 - nowa nuta zapachowa Macie chrapkę na perfumy “1954″? Odwiedźcie nasz sklep i wybierzcie swoje ulubione produkty, których łączna ilość Punktów Bonusowych wyniesie 310 i więcej. Za perfumy zapłacicie wówczas tylko 1 złoty!Ponadczasowy zapach “1954″ w nowej odsłonie kusi jeszcze bardziej – elegancki i zmysłowy otuli każda kobietę woalem słodkiej tajemnicy! To płynna magia zamknięta w szklanej buteleczce!

Uwaga! W marcu dodatkowe promocje Dr Nona

 

Prawda, że to proste? Ale to nie koniec atrakcji! W tym miesiącu, z okazji przypadającego na 8-go marca Międzynarodowego Dnia Kobiet dla wszystkich Pań przygotowaliśmy dodatkową ofertę promocyjną! Chcecie poznać szczegóły? Znajdziecie je we wpisie na blogu “Promocja z okazji dnia Kobiet” oraz w zakładce Promocje.

Życzymy miłej lektury i udanych zakupów!

Dodaj komentarz