Promocyjny zestaw – zachowaj młodość!

Promocyjny zestaw, który przygotowaliśmy dla Was na początku tego miesiąca cieszył się powodzeniem, dlatego idąc za ciosem mamy niespodziankę – kolejny zestaw w jeszcze lepszej cenie! Zaciekawieni?  Szczegóły w dalszej części wpisu!

Wiele osób zastanawia się jak na długo zachować wigor i gładką skórę – atrybuty młodości. My znamy odpowiedź na to pytanie – zdrowy tryb życia, odpowiednia pielęgnacja i suplementacja potrafią zatrzymać czas w miejscu! Aby Wam w tym pomóc przygotowaliśmy super zestaw produktów, które dwutorowo będą oddziaływać na Wasz organizm zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne!

Oto co w nim znajdziecie:

- rewelacyjne suplementy diety – witaminową przekąskę Dakseen i przepyszny czekoladowy koktajl minerałów – Chocoseen!

- delikatne produkty do każdego typu cery: Mleczko delikatnie oczyszczające oraz odżywczą Iłową maseczkę do twarzy i ciała

Całkowity koszt zestawu w sprzedaży regularnej to 61 PB – a w promocji odejmujemy 21 punktów i dzięki temu zapłacicie za niego tylko 40 PB! Aby mieć możliwość zakupienia zestawu wystarczy odwiedzić nasz sklep i zrobić zakupy za minimum 120 PB  zagwarantują wam możliwość kupna aż 4 zestawów – to może być wspaniały prezent, dla kogoś bliskiego!

Polecamy!

promocja-21-30-październik-2013

Dodaj komentarz