Wesołego Alleluja! – życzenia z okazji świąt

Zbliżająca się Wielkanoc to dla chrześcijan święto najważniejsze – wyjątkowy okres, w którym symboliczne obrzędy religijne, ludowe tradycje i makrokosmos fauny i flory przenikają się nawzajem, aby ukazać nam cud przemiany i nowego życia.

Chrześcijańska wiara czci zwycięstwo Syna Bożego nad śmiercią, przyroda powoli wybudza się z zimowego snu, a ludowe tradycje łączą religię ze światem natury – wiosna rozpoczyna kolejny cykl życia -  czas radości,  zasiewów i czekania na plony. Warto celebrować ten niesamowity czas - pozwolić sobie na odrobinę luzu i spokoju, oddać się chwilowej zadumie i dać ponieść naturalnemu rytmowi życia, któremu przecież wszyscy podlegamy, a który w pośpiechu i zgiełku codzienności jakoś nam umyka – niezauważony i niedoceniony. To doskonała okazja do słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą!

W tym wyjątkowym czasie chcemy życzyć Wam wszystkim – naszym klientom, współpracownikom, partnerom biznesowym i przyjaciołom – wiosennych nastrojów, radosnej atmosfery, miłych spotkań z Najbliższymi, odpoczynku w gronie rodzinnym oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku!

Zespół Nona-Polska.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz