Wysyłka w 24h
30 zł na pierwszy zakup
Kup taniej!
0 komentarzy

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż…Jeszcze tylko dwa dni i z rodziną zasiądziemy do wigilijnej kolacji – będziemy kolędować, dzielić opłatkiem i emocjami, raczyć świątecznymi specjałami i przede wszystkim – radować! 

To czas magiczny i niepowtarzalny – kiedy w duchu życzliwości składamy sobie najlepsze życzenia i wiemy, że każde z nich się spełni. Także i my, zespół sklepu Nona Polska, pragniemy stać się częścią tej wspaniałej tradycji i z tego miejsca składamy Wam – drodzy Klienci, Partnerzy i Przyjaciele – moc świątecznych życzeń!

Niech ten świąteczny czas będzie dla Was chwilą wytchnienia od szarej codzienności, spędzoną w gronie najukochańszych – tych bliskich i dalekich – dzieci, rodzeństwa, rodziców i dziadków! Niech miłość i radość wypełni wasze serca, a troski i rozterki stopnieją niczym te kilka płatków śniegu, którego pogoda tak skąpi nam tej zimy! Niech zapach świerkowej gałązki przywróci wam spokój i wiarę w lepsze jutro, a cudowny akompaniament staropolskich pastorałek przyniesie ukojenie i zachwyt!

Święta to również doskonały czas na chwilę zadumy, snucie planów na nadchodzący rok – dlatego życzymy Wam z całego serca, aby wszystkie się spełniły! Niech ten nowy, 2016 rok, będzie dla każdego z Was pasmem sukcesów – tak w życiu zawodowym jak i osobistym! Niech się darzy – w zdrowiu, szczęściu i miłości!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku,

życzy

Zespół Sklepu Internetowego

Nona Polska

 

Udostepnij
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu wysyłki newslettera. Więcej informacji nt. danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

0