Gdy nadchodzi wiosna postanawiamy pozbyć sie wszystkiego, co przypomina nam o zimowych dniach – ciężkich swetrzysk, burych płaszczy i… nadprogramowych kilogramów. Postanawiamy przejść na dietę – przepisów na szczupłą sylwetkę jest bez liku! Ale który z nich wybrać? Co jeść i jak jeść, aby osiągnąć upragniony cel, a przy tym sobie nie zaszkodzić? Tego wszystkiego dowiesz się na marcowym spotkaniu Klubu Metamorfozy Kobiet!

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie i dobrze czuć się we własnym ciele. Dążąc do tego celu niejednokrotnie stosuje coraz to nowe diety, z zapałem liczy kalorie, odmawia sobie nie tylko słodyczy, ale często również niezbędnych do funkcjonowania organizmu posiłków…

Brzmi znajomo? Liczby podpowiadają, że w walce o upragniony ideał sylwetki, co trzecia z nas sięga po drastyczne i niezdrowe diety-cud. Co piąta – stosuje wyniszczające organizm, wielodniowe głodówki. A co druga – daje się nabrać na puste obietnice reklamodawców i inwestuje (często duże pieniądze) w cudowne odchudzające tabletki – równie nieskuteczne, co niezdrowe!

Czy warto? Odpowiedź jest krótka – NIE. Bo w odchudzaniu nie chodzi tylko o pozbycie się nadprogramowych kilogramów – tutaj najważniejsze jest nasze zdrowie i dobre samopoczucie!

A żeby tak było – trzeba zmienić swoje nastawienie oraz styl życia. Ale jak?

My znamy sposób - Indeks Glikemiczny!

To prosta i zdrowa metoda, dzięki której możesz zapomnieć o drastycznych dietach i liczeniu kalorii! Styl żywienia doskonały nie tylko dla odchudzających się, ale również osób wyczynowo uprawiających sporty, a także chorych na cukrzycę!

I to właśnie żywienie oparte o indeks glikemiczny będzie tematem przewodnim na marcowych warsztatach Klubu Metamorfozy Kobiet! Spotkanie poprowadzi Elżbieta Kasztelaniec, prawdziwy ekspert w dziedzinie naturalnych metod wspomagania naszego organizmu – mikrobiolog z wykształcenia, pasjonatka zdrowego stylu życia – z wyboru!

Zapraszamy na warsztaty –  ”Już nie musisz liczyć kalorii!”

W przyjaznej atmosferze i miłym gronie kobiet takich jak Ty dowiesz się:

      • Co to jest indeks glikemiczny?
      • Jakie produkty możesz jeść bez ograniczeń?
      • Co to jest suplementacja?

Spotkanie odbędzie się: w sobotę, 10 marca 2012 o godzinie 11:00 w “House Pizza” , os. 2 Pułku Lotniczego 51, Kraków.

Cena? Jedyne 25 zł!

Skontaktuj się z nami – dowiedz więcej i zamów bilet!

Elżbieta Kasztelaniec tel. 785 19 83 36

Zapraszamy!

Dodaj komentarz