Wysyłka w 24h
30 zł na pierwszy zakup
Kup taniej!
0 komentarzy

Mama wraca do pracy, Dr Nona czeka na Ciebie!

Jeśli jesteś młodą matką, chcesz spędzać czas ze swoim dzieckiem, a równocześnie marzysz o rozwijaniu kariery zawodowej, nie rezygnuj ze swoich pragnień i marzeń! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu połączysz obie te rzeczy. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się z możliwości jakie przed Tobą stoją, z tego w jaki sposób możesz szybko  wspiąć się na wyższe szczeble kariery, z tego ile możesz zarobić w prosty sposób i jak możesz się rozwijać. A jak wiadomo szczęśliwa i spełniona  matka, to zadowolone dziecko, pomyśl więc teraz trochę o sobie i swoim rozwoju!

Przyjście na świat dziecka to dla większości mam wielka radość i najważniejszy moment w życiu. Od momentu narodzin uczysz się jak się zajmować maluszkiem, starasz się go zrozumieć, robisz wszystko by było zadowolone i by prawidłowo się rozwijało. Mijają tygodnie, miesiącem Ty już coraz lepiej odnajdujesz się w roli matki, jednak  w głowie powoli pojawia się lampka „co z pracą?, jak pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym?, z czego się utrzymywać?”. Często mamy decydują się, bądź muszą wcześniej wrócić do pracy. Każda matka staje przed dylematem jak pogodzić życie zawodowe z życiem rodzinnym. W obecnych czasach kobiety nie zawsze jeszcze mogą się cieszyć z takiego samego traktowania jak mężczyźni, dostępem do zatrudnienia, do profesjonalnych szkoleń lub równowagą życia rodzinnego i zawodowego. Prowadzi to wszystko do tego, iż kobiety boją się rodzić i w ogóle myśleć o macierzyństwie, ze względu na późniejsze problemy jakie mogą je napotkać Przełożeni nie zawsze są na tyle wyrozumiali by zrozumieć obowiązki matki i pomóc jej w powrocie do zawodu.

Młode matki nie rzadko więc mają utrudniony powrót do pracy. A czemu tak się dzieje? To przede wszystkim brak możliwości zapewnienia odpowiedniej opieki dziecku, matki często spotykają się też z niechęcią pracodawców do zmian, np. o wprowadzenie bardziej elastycznych godzin pracy czy możliwości wykonywania swoich obowiązków z domu. Pracujące matki mają ciężko ze względu na połączenie obowiązków zawodowych i rodzinnych, to trudne zadanie do wykonania jakie staje przed młodą stażem matką.

Jeśli marzysz, aby móc pracować, rozwijać się zawodowo, a przy tym nie zaniedbywać obowiązków rodzinnych, mamy dla Ciebie ofertę pracy.

Jak to działa?      

U nas wszystko jest dużo prostsze. To Ty sama decydujesz ile chcesz pracować, i ile chcesz zarabiać. Wszystko uzależnione jest od Twoich wyników, otrzymujesz tyle pieniędzy ile wypracujesz. Im większy obrót generujesz, tym dostajesz większą premię. Zarobki konsultantek wahają się w granicach: od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych.

Pracę  możesz wykonywać w wolnym czasie, to tylko od Ciebie zależy kiedy wygospodarujesz chwilę wolnego, aby poświęcić się sprzedaży produktów. Możesz zarówno pracować z domu, jak i podczas spaceru z dzieckiem. Tak, to jak najbardziej możliwe! Możesz przecież przekazywać innym matkom informacje o produktach Dr Nona podczas spacerów z dzieckiem, czy na zakupach.

Aby podjąć z nami współpracę wystarczy podpisać umowę o współpracy. Jeśli jesteś z Krakowa to banalnie proste, zadzwoń, umówimy sie na spotkanie i umowę podpiszemy na miejscu, a dla osób spoza Krakowa także mamy łatwe rozwiązanie – wysyłamy Umowę o Współpracę kurierem lub listownie.

Przy tym wszystkim nie zapominamy oczywiście o Twoim rozwoju. W firmie cały czas organizowane są szkolenia. Minimum raz w miesiącu odbywają się szkolenia dla wszystkich konsultantów firmy w hurtowni. Poza tym  dla konsultantów z naszej struktury organizujemy szkolenia z zakresu zdrowia i biznesu MLM  raz w tygodniu oraz raz w tygodniu są prezentacje produktów lub pokazy kosmetyczne. Dodatkowo z myślą o młodych matkach oraz osobach spoza Krakowa organizowane są też szkolenia online. Dla liderów mamy także cykl szkoleń wyjazdowych odbywających się w różnych miejscach Polski oraz w najciekawszych zakątkach świata.

Dla osób z naszej struktury mamy opracowany szereg informacji dostępnych po zalogowaniu się na stronie www.elzbieta.kasztelaniec.pl w zakładce strefa konsultanta. Znajdziesz tam prezentacje produktu, nagrane szkolenia audio, które odbywają się we firmie, podstawowe zasady funkcjonowania w naszym zespole oraz wiele innych cennych informacji. Możesz z nich korzystać w wolnej chwili, kiedy twoje maleństwo bawi się czy śpi.

Jak widzisz wszystko jest w zasięgu ręki.  Masz szanse znaleźć się wśród fachowców, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Czy chcesz z tego skorzystać? Twój sukces już teraz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Czekamy właśnie na Ciebie, już teraz zgłoś się do nas!

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy!

Udostepnij
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0