Kwartet soli do kąpieli w super-niskiej cenie!

Rozgrzej się jesienią w kojącej kąpieli z dodatkiem unikatowej soli morskiej Dr Nona! Do wyboru masz cztery wersje zapachowe – rumiankową, eukaliptusowo-tymiankową, ylang-ylang i lawenda. Ciężki wybór, prawda? Na szczęście tej jesieni nie musisz wybierać! Wszystkie cztery mogą być Twoje w super-niskiej cenie. Zobacz szczegół promocji.

Kwartet Soli Dr Nona to nie lada gratka dla każdego miłośnika (i miłośniczki!) gorących, aromatycznych kąpieli w zaciszu własnej łazienki. Ten specjalnie skomponowany zestaw soli to cztery niesamowite, bogate w olejki eteryczne i morskie minerały propozycje produktów, które sprawią że każda kąpiel z ich dodatkiem stanie się równie ekskluzywna i kojąca niczym weekendowy wypad do SPA!

W kwartecie znajdziecie sole z dodatkiem:

  • rumianku – o działaniu przeciwzapalnym, delikatnie ściągającym;
  • ylang-ylang – pobudzająca ciało, umysł i zmysły;
  • eukaliptusa i tymianku – polecaną w okresach przeciążenia organizmu
  • lawendy - sprzyjającą uspokojeniu, o właściwościach nasennych.

Każda z nich może być stosowana także jako naturalny piling, dodatek do maseczek, a także naturalny składnik do inhalacji, nacierań, toników, kompresów czy płukanek.

Jeżeli jeszcze nie próbowaliście tego wspaniałego produktu tylko w październiku macie szansę dostać go za jedyną złotówkę – czyli taniej aż o 135 złotych! Wystarczy ze skorzystacie z oferty promocyjnej robiąc zakupy w naszym sklepie – za nie mniej niż 180 punktów bonusowych jednorazowo! Prawda, że to proste?

Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów, nie łączy się z pozostałymi promocjami w tym miesiącu.

Dodaj komentarz