Wysyłka w 24h
30 zł na pierwszy zakup
Kup taniej!
0 komentarzy

Niech się darzy!

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy okres, przepełniony zadumą i refleksją z jednej strony, a spotkaniami w miłym gronie rodzinnym z drugiej. Jedyne takie dni w roku, kiedy na powrót stajemy się dziećmi, a i śmiech i łzy przychodzą nam o wiele łatwiej niż pośród szarej codzienności. Zadbajmy o to, aby w tym kończącym się już 2012 roku były naprawdę magiczne i niepowtarzalne!

Postarajmy się, aby tegoroczny wieczór wigilijny i Święta Bożego Narodzenia stały się czasem życzliwości, pojednań i wielkich powrotów – niech towarzyszy nam radość, uśmiech, a przede wszystkim miłość! Niech te Święta przyniosą nam ukojenie i zachwyt, który przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania oraz te krótkie, ulotne chwile, w których czujemy, że jesteśmy częścią czegoś większego i ważniejszego niż my sami! Niech będzie to czas refleksji nad minionym rokiem oraz czas tworzenia nowych planów na rok 2013!

W te piękne i jedyne w roku chwile chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Klientom, Konsultantom, Dystrybutorom, sympatykom firmy i ich rodzinom wielu głębokich i radosnych doznań oraz cudownych chwil spędzonych w przemiłym gronie. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki, a nadchodzący wielkimi krokami nowy, 2013 rok stał się czasem spełnionych marzeń i aspiracji, zadowolenia z życia – tak osobistego jak i zawodowego! Niech każdy z 365 dni będzie pogodny i radosny – wypełniony Bożym błogosławieństwem i anielską opatrznością, a szczęście i zdrowie Was nie opuszczają!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku!

życzy zespół Nona-Polska.pl

 

Udostepnij
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu wysyłki newslettera. Więcej informacji nt. danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

0