Promocja sierpniowa!

Na półmetku wakacji wielu z nas zaczyna się zastanawiać, jakby to było, gdyby udało się je przedłużyć… Choć odrobinę, ociupinkę – aby lato trwało jak najdłużej, aby liście nie zaczęły spadać z drzew, aby uciec przed zimą… A co by było, gdybyśmy znali sposób? Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły!

Zapach w naszym życiu ma znaczenie nadrzędne – dzięki niemu rozróżniamy smaki, rozpoznajemy kiedy nadchodzi niebezpieczeństwa, a kiedy zbliża się coś przyjemnego. Ma w końcu zapach moc przywoływania naszych wspomnień i sprawiania, że w ułamku sekundy przenosimy się w wymarzone miejsce i czas. Dlatego właśnie w tym miesiącu w promocji przygotowaliśmy dla Was produkt niezwykły – radosny, wakacyjny zapach zamknięty w poręcznym dezodorancie. To nowość na polskim rynku – po raz pierwszy ma szansę trafić do waszych rąk!

Dezodorant Fiona pachnie poranną rosą i letnim ciepłym wieczorem, zabawą, radosnym śmiechem i poczuciem wszechogarniającej wolności… Kiedy nadejdą chłodne dni pomoże wam wrócić wspomnieniami do gorącego lata, wspaniałego relaksu, słodkiego lenistwa i smakujących owocami pocałunków…

Co musicie zrobić, aby go dostać? Nic wielkiego – wystarczą zakupy waszych ulubionych produktów za minimum 130 punktów bonusowych, a dezodorant będzie Wasz za jedyną, symboliczną złotówkę! Śpieszcie się – macie czas tylko do 20 sierpnia!

Polecamy i życzymy udanych zakupów!

 

Dodaj komentarz