Promocje dr Nona – do końca lipca!

Promocyjne szaleństwo trwa! Kiedy kończy się jedna promocja – startujemy z następną! Jeśli należycie do grona miłośników naszych super ofert koniecznie zajrzyjcie do dalszej części wpisu – tam poznacie wszystkie niezbędne szczegóły bieżącej promocji!

Kiedy temperatury rodem z tropików dają nam się we znaki potrzebujemy silnego odświeżenia – pomoże nam nie tylko szybko zregenerować siły, ale i da energetycznego kopniaka! Jeżeli wciąż poszukujecie produktów, które wam je zapewnią – możecie przestać! Dzięki naszej bieżącej promocji możecie zaopatrzyć się w super zestaw kosmetyków Dr Nona o obłędnym zapachy zielonego jabłuszka! Jest to seria limitowana, w skład której wchodzą:

Każdy produkt  skrywa się w poręcznym i soczyście zielonym opakowaniu -poręczna kosmetyczka, w której znajdują się kosmetyki to prezent od Dr Nona! Aby skorzystać z promocji i otrzymać ten wspaniały zestaw za 1 złoty wystarczy dokonać w naszym sklepie zakupu o równowartości minimum 120 PB.

Jednak to nie koniec promocji – jeżeli zrobicie większe zakupy i osiągniecie pułap 230 PB – również za 1 złoty – będziecie mogli zakupić legendarny i doceniony przez miliony konsumentów na całym świecie produkt - Herbatkę Gonseen! Jest ona niezastąpiona w praktycznie każdym programie suplementacji organizmu – oczyszcza go i przygotowuje na przyjęcie wszystkich dobroczynnych składników. Sprawdza się idealnie jako produkt samodzielny – o jej szerokich właściwościach przeczytacie tutaj i tutaj.

Nie przegapcie tej okazji – promocja trwa od 8 do 30 lipca! Polecamy!

 

 

Dodaj komentarz