Panie i Panowie – to oficjalne! 4 sierpnia br. zdobyliśmy naszą piękną stolicę i podbiliśmy serca jej mieszkańców! Coś nam się wydaje, że częściej będziemy tam gościć! Tym spotkaniem rozpoczęliśmy nowy cykl wykładów – ale zanim opowiemy o nim coś więcej- przeczytajcie (i zobaczcie) jak rewelacyjnie przyjęli nas Warszawiacy!

Warszawa to miasto, które nigdy nie śpi. Jego zapracowani mieszkańcy – w ciągłym biegu – próbują nadążyć za rytmem stolicy… a nie jest to proste zadanie! O nie! W labiryncie ulic, lawirując niebezpiecznie pomiędzy samochodami i przechodniami, bezustannie próbują przegonić upływający czas i choćby na chwilę stopić się z pulsującym rytmem miasta… Jednak nawet w tej szaleńczej gonitwie, pomimo permanentnego braku czasu – w pewną piękną, słoneczną sobotę dotarli na nasze spotkanie! I jak się okazuje, były to bardzo dobrze spożytkowane chwile :)

4 sierpnia 2012 w Warszawie odbył się pierwszy, organizowany przez nas wykład “40 lat minęło…” – inaugurujący cykl wystąpień, które z powodzeniem realizujemy w Krakowie – “Zdrowie z Dr. Nona”. Goście zjawili się tłumnie i przyjęli nas bardzo serdecznie! Tę rewelacyjną atmosferę zapamiętamy na baaaardzo długo!

Uroczystego otwarcia dokonali nasi koledzy z warszawskiego oddziału firmy Dr. Nona – Elżbieta Hałas i Michał Ostrowski. Dziękujemy za tak wspaniałe powitanie! Nie obyło się bez specjalnych atrakcji – spotkanie uświetniła swoją obecnością Natalia Samarec, Elżbieta Kasztelaniec oraz konsultanci z Grójca czy nawet Radomia. Krótkie wprowadzenie o produkcie zaprezentowała nam sama Natalia Samarec.

Po tym obszernym i ciekawym wstępie nastąpiła główna część programu – wykład “Czterdzieści lat minęło…” poprowadzony przez dr n.med. Annę Blak – Kaleta – jak zwykle rzeczowo i z niesamowitym polotem! Potwierdzeniem naszych słów niech będą zdjęcia, na których możecie zobaczyć jakie oblężenie charyzmatyczna prowadząca przeżywała po wykładzie :) Nie było końca pytań i odpowiedzi.

Nasza relacja z warszawskiego spotkania “Zdrowie z Dr.Nona” nie byłaby kompletna, gdybyśmy nie wspomnieli o możliwości skorzystania ze specjalistycznych konsultacjach zdrowotnych, które przeprowadzała również pani Anna Blak-Kaleta. Indywidualne Konsultacje udzielane są w naszej filii w Warszawie po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jeżeli Wy również jesteście zainteresowani  konsultacją indywidualną – skontaktujcie się bezpośrednio z dr Anną Blak – Kaleta (nr tel: 691-053-092) aby ustalić termin i miejsce wizyty.

A jeżeli chcielibyście zobaczyć na czym polega magia spotkań “Zdrowie z Dr. Nona” zapraszamy już 25 sierpnia – w Krakowie odbędzie się kolejny wykład: “Okres dojrzewania, zaburzenia miesiączkowe”. Rewelacyjny, przystępnie i dogłębnie omówiony temat – idealny dla dorastających dziewcząt  i ich mam!

W programie wykładu znajdą sie m.in:

  • etapy dojrzewania u dziewcząt i chłopców
  • zaburzenia rozwoju płciowego
  • problemy okresu dojrzewania i sposoby radzenia sobie z nimi
  • cykl miesiączkowy, jego zaburzenia i jak sobie z tym radzić

Ciekawe, prawda? Więcej informacji na temat tego spotkania udzielimy juz wkrótce!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii!

Dodaj komentarz