Wrześniowa promocja Dr. Nona!

Mamy wrzesień – nowy miesiąc i nowe promocje! Sprawdźcie, co tym razem dla Was przygotowaliśmy – gwarantujemy, że się nie zawiedziecie! Szczegóły znajdują się we wpisie!

Brrrr…robi się coraz chłodniej! Też to czujecie? W powietrzu unosi się znajomy zapach palonych liści, dni stają się zauważalnie krótsze, a poranki – chłodniejsze. Nawet farmaceuci zwietrzyli pismo nosem i w telewizji znów zaroiło się od reklam farmaceutyków –  na pierwsze jesienne katarki i kaszelki… Ale, ale! Czy tej jesieni musimy chorować? Otóż nie! Jeżeli w porę zadbamy o odpowiednią profilaktykę – nie straszne nam będą chłody i pluchy, wirusy, bakterie i paskudne chorobotwórcze mikroby!

 

Dr. Nona jak zwykle przewidziała bieg wypadków i znów wyciąga do nas pomocna dłoń! W bieżącej promocji mamy produkty, które chronią nasz organizm niczym tarcza – rewelacyjne “złote krople”, uniwersalny środek na różnej maści dolegliwości (nie tylko przeziębienia!) – “Płyn do płukania jamy ustnej Dr. Nona” oraz suplement diety “Okseen” – tabletki na bazie Kompleksu BioOrganoMineralnego nasycone naturalnymi antyoksydantami i minerałami!

 

Ten duet potrafi zdziałać wiele dobrego dla naszego zdrowia! I to nie tylko profilaktycznie! Znakomicie poradzi sobie również z pierwszymi symptomami przeziębień i stanów zapalnych! To środek pierwszej pomocy – zastosowany odpowiednio szybko uchroni Cię od długich godzin spędzonych w kolejce do lekarza!

Polecamy! Szczegóły oferty znajdziecie jak zwykle w zakładce PROMOCJE.

Jednocześnie przypominamy, że aby mieć możliwość korzystania z promocyjnych dobrodziejstw wystarczy zostać członkiem Klubu Dr. Nona lub wziąć udział w Programie Rabatowym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze jego szczegółową ofertą – umożliwicie sobie zakupy ze zniżkami 102033 a nawet 40%!

Zapraszamy do korzystania i życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz