Zdrowy uśmiech dla całej rodziny – pasta Shenseen za 1 złoty!

Piękny i zdrowy uśmiech to najlepsza wizytówka – bez względu na płeć i na wiek! Aby zachować go jak najdłużej warto sięgnąć po specjalistyczną ochronę – takim produktem jest pasta do zębów Shenseen, która we wrześniu znajduje się w naszej unikalnej ofercie promocyjnej! Poznaj jej szczegóły!

Któż z nas nie chce, aby jego uśmiech oczarowywał, ocieplał atmosferę i niczym lodołamacz torował drogę wprost do serc osób, na których nam zależy? By był wizytówką, naszym znakiem rozpoznawczym i powodem do zazdrości? By był nie tylko piękny i biały, ale również zdrowy? No właśnie – jeśli się nad ta kwestią zastanowić, to chyba nie ma nikogo, kto w kwestii uśmiechu miałby inne oczekiwania.

Aby je wypełnić warto zadbać przede wszystkim o prawidłową profilaktykę i ochronę – i to od najmłodszych lat. Dr Nona wie o tym doskonale i w związku z tym we wrześniu przygotowała dla Was wspaniały prezent – innowacyjną pastę do zębów Shenseen! To wspaniały, przełomowy produkt, który obecności  najwyższej jakości, naturalnych składników (sól morska, zielona herbata, ekstrakty z mięty i pomarańczy)  zapewnia optymalny poziom higieny, pielęgnuje i chroni oraz delikatnie wybiela!

Shenseen to pasta polecana dla całej rodziny, która doskonale radzi sobie z problemami takimi jak:

  • kamień nazębny i przebarwienia,
  • próchnica,
  • paradontoza i nadwrażliwości zębów oraz dziąseł,
  • bakterie i grzyby,
  • ubytki mineralne,
  • nieświeży oddech
  • i inne!

Pasta Shenseen zapewnia maksymalny poziom ochrony! Aby otrzymać ten wspaniały produkt w promocyjnej cenie – 1 złoty odwiedź nasz sklep i kup swoje ulubione produkty za nie mniej niż 120 punktów. Jeśli jeszcze nie miałeś sposobności wypróbować tej rewelacyjnej pasty – właśnie nadarzyła się wspaniała okazja! Zwłaszcza, że jej cena została obniżona aż o ponad 90%! Takie rabaty nie zdarzają się każdego dnia! Czas start! Oferta wygasa 29 września!

Zapraszamy do korzystania z naszych co miesięcznych promocji!

Dodaj komentarz