Spotkanie Klubu Metamorfozy Kobiet – relacja

Za nami kolejne spotkanie Klubu Metamorfozy Kobiet –  rewelacyjne warsztaty „Już nie musisz liczyć kalorii!”. Kto nie był – niech żałuje! Bo jest czego!

Jak się okazuje, ten niepozorny wskaźnik pozwoli każdemu  w sposób zrównoważony, całkowicie niegroźny dla organizmu, a przede wszystkim zgodny z zaleceniami lekarzy –dietetyków, nie tylko odmienić codzienny jadłospis z korzyścią dla zdrowia, ale przede wszystkim pozbyć się szkodliwych nawyków żywieniowych! Dieta oparta o indeks glikemiczny to fantastyczna alternatywa dla osób dbających o swoje zdrowie i sylwetkę, dla sportowców, a przede wszystkim – chorych na cukrzycę!

Pani Elżbieta wprowadziła uczestniczki warsztatów w tajniki stylu żywienia opartego na indeksie glikemicznym, wyczerpująco omówiła wszystkie korzyści i możliwości jego stosowania, a także cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania i rozwiewała pojawiające się wątpliwości. Panie były zachwycone – nie tylko rewelacyjnym tematem spotkania, ale przede wszystkim bardzo ciepłą i przyjazną atmosferą!

Temat zdrowego żywienia okazał się strzałem w dziesiątkę!

Jeśli nie było Cię z nami – nic straconego! Przyjdź na następne spotkanie – porozmawiamy o dietetyce według tradycyjnej medycyny chińskiej Yin i Yang!

Warsztaty poprowadzi prawdziwy ekspert w tej dziedzinie – lek.med. Maria Walaszek-Bogacz!

Więcej informacji – już wkrótce! Bądźcie czujni! :)

 


FOTORELACJA:

Dodaj komentarz