Szybka promocja dr Nona na początek lipca!

Nadszedł nowy miesiąc, a wraz z nim nowe promocje! Nie mogliście się już doczekać, prawda? My również! Zajrzyjcie do dalszej części wpisu i zobaczcie co ciekawego przygotowaliśmy na początek lipca. Możemy zdradzić jedynie tyle – nie zawiedziecie się!

Każdy produkt w naszym sklepie jest aż 30% tańszy!

 

W lipcu mamy promocję nietypową – nie jest związana z konkretnymi produktami, jak bywało do tej pory, ale może dotyczyć całego asortymentu! Zastanawiacie się o co chodzi?Już wyjaśniamy!

Tylko w dniach od 2 do 5 lipca!

 

Tylko w dniach od 2 do 5 lipca każdy z Was ma okazję dostać zniżkę -30PB na KAŻDY zakup o minimalnej wartości 100PB!

Oznacza to, że za 100 PB płacicie jak za 70, za 200 PB – jak za 140, za 300 – jak za 210, itd. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń co do wielkości zakupów, ani ilości zakupionych produktów! Na wszystkie dostaniecie w sumie 30% zniżki!

Zastanawiacie się jak to wygląda w praktyce?

Otóż – dokonując zakupu za minimum 100 punktów bonusowych dostajecie 30% rabatu na cały zakup. W tym przypadku jest to równowartość 30 PB – a więc patrząc od tej strony, zupełnie za darmo możecie otrzymać, np.

Dynamiczny Krem Nawilżający o wartości 28 PB

lub

Chocoseen (12 PB) + Szampon Morski (10 PB) + Kompresy z wody Morza Martwego (7 PB)

lub

Wodę po Goleniu Admiral (28 PB)

…lub wiele innych! To, które kosmetyki lub suplementy wybierzecie zależy tylko od Was! Zapraszamy do sklepu -nie przegapcie tej okazji – na skorzystanie z promocji macie tylko 4 dni!

Udanych zakupów!

Dodaj komentarz