Jak wiadomo życie studenckie do łatwych nie należy. Często zdarza się tak, że brakuje czasu na naukę, na sen, a już nie wspominając o jakiejś pracy. Żyć z czegoś trzeba, a utrzymanie się z dnia na dzień staje się coraz droższe. Jak temu wszystkiemu sprostać? Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się, że jak się chce można wszystko pogodzić!

Praca dorywcza najczęstszą formą zatrudnienia u studentów
Studia w systemie dziennym lub wieczorowym raczej nie sprzyjają do podjęcia pracy przez studenta. A z czegoś trzeba żyć i zacząć w końcu się usamodzielnić.  Studia to taki okres w życiu człowieka, w którym szuka swojego miejsca, zastanawia się co chce robić w przyszłości, to taki czas, gdy nie posiada się jeszcze odpowiednich specjalistycznych kwalifikacji, ale już wtedy można podjąć pracę w bardzo wielu zawodach. Wielu już od pierwszego roku chwyta się różnych dorywczych prac, w dzisiejszych czasach studenci rzadko kiedy mogą sobie pozwolić na to, by nie pracować. Po pierwsze: koszty utrzymania się w mieście są bardzo wysokie: czesne, rachunki żywność, to spore obciążenie dla większości rodzin. Poza tym dochodzi do tego jeszcze tzw. „życie poza studiami”, a mianowicie: coraz więcej studentów chce podróżować po świecie, chce się dokształcać na specjalistycznych kursach, chce rozwijać swoje hobby i pasje. A wszystko to niestety kosztuje.

Praca dorywcza jest najczęstszą formą zatrudnienia wybieraną przez studentów. Taka forma pracy traktowana jest bardziej jako przygotowanie do podjęcia pracy właściwej, a głównym czynnikiem zmuszającym do tego jest kiepska sytuacja finansowa. Zajęcia sezonowe i dorywcze są bardzo popularną formą zatrudnienia i można powiedzieć, iż większość studentów w Polsce stara się o nie, mimo iż dostają jeszcze pieniądze od rodziców.

Jak się chce, to można!

Dr Nona wychodzi naprzeciw takim problemom i proponuje studentom pracę o charakterze dorywczym. Szukamy fajnych, aktywnych i ambitnych ludzi do naszej firmy. Dołącz do naszego zespołu, ciesz się z zarobków i elastycznych godzin pracy, w końcu pogódź studiowanie i zarabianie pieniędzy. Działalność dla firmy Dr Nona możesz prowadzić w wolnym czasie, z domu, tylko od Ciebie zależy kiedy znajdziesz chwilę na pracę. A wszystko polega na sprzedaży naszych produktów, dla ułatwienia dodam, że mamy w ofercie unikalne produkty, jesteśmy firmą produkującą suplementy diety i kosmetyki na bazie Morza Martwego, które zawierają cudotwórczy Kompleks Bioorganomineralny.

Do tego biznesu możesz zaangażować swoich znajomych, możecie razem poświęcać się pracy, zdobywać doświadczenie, a przy tym dobrze się bawić. Jeśli wkręcisz w to znajomych, nie tylko oni zyskują, Ty także! Jeśli zaangażujesz swoich znajomych, będziesz mógł dzięki temu zyskać wyższy dochód.

Kolejny pozytywny aspekt pracy dla Dr Nona wiąże się z czasem. Jak już wcześniej wspominałam życie studenckie często wiąże się z brakiem czasu na cokolwiek, my to rozumiemy, idziemy Ci na rękę i nie ustalamy sztywnych ramowych godzin czasu pracy. Poza tym pracę możesz „wykonywać” tak naprawdę wszędzie tam gdzie jesteś, czy to na zajęciach na uczelni, czy na spotkaniach z przyjaciółmi.

Rówieśnicy szukają pracy na wakacje, a Ty? A Ty nie musisz się o to martwić, bo Ty już ją masz, po prostu kontynuujesz to co robisz, masz już swój wierny krąg odbiorców, który ciągle systematycznie powiększasz. Takim oto sposobem z roku na rok będzie Ci coraz łatwiej osiągać coraz większe sukcesy i coraz większe dochody.

Produkty z branży Wellness na szczęście ciągle rosną w siłę i zyskują dużą popularność, co znacznie może ułatwić Ci zadanie. Kolejny plus jaki wynika z zatrudnienia w firmie Dr Nona to błyskawiczne zarobki, czyli zarabiasz w momencie, gdy klient płaci Ci za produkty.

Dziś najwięksi liderzy MLM, to Ci, którzy 10-15 lat temu rozpoczynali u nas pracę jako studenci i zaszli tak daleko. Ty też możesz!

Czekamy właśnie na Ciebie, już teraz zgłoś się do nas!

 

 

Dodaj komentarz